Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom fiatalabb korában...

A párom fiatalabb korában nagyon ivott, aztán 15 évig egy csepp alkoholt sem fogyasztott, de most megint kezdi az ivást. Az ital eszélyes számára. Mit tegyek, hogyan beszéljem le az ivásról?

Figyelt kérdés
2013. júl. 2. 07:57
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Függő betegre nem tudsz zsarolással hatni, bármilyen egyszerűnek is tűnik. Nem véletlenül egyedülálló, vagy magányos sok alkoholista.
2013. júl. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Sajnos rajtam kivűl nincs senkije. Nem tudom, hogy mi miatt iszik megint pedig tanúlhatot volna a múltból.
2013. júl. 2. 08:54
 13/31 anonim ***** válasza:
63%
Fel kéne dobni ezt a kapcsolatot valamivel ami neki is tetszik. Szex kirándulás stb. Kapjon egy uj nőt. Próbálj valamin változtatni.
2013. júl. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Sajnos én nem nagyon szeretem a szexet ő pedig sokszor napközben is közeledik ilyenkor mindig visszautasítom.
2013. júl. 2. 09:04
 15/31 anonim ***** válasza:
69%
Akkor már meg is van a válasz hogy miért iszik...
2013. júl. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Egy alkoholistát akarsz lebeszélni az alkoholról.Ez olyan,mint ha egy gyereknek akarnád megmagyarázni,hogy soha többé nem ehet édességet,mert az nem jó.Mondjuk egy gyerekre még lehet hatni,a párodra már nem,felnőtt ember,kialakult személyiséggel.Te gyakorlatilag a lehetetlent akarod megpróbálni.

Nézd,én is próbálkoztam.Majd jövök én,és na bumm,majd összeszedi magát.Persze nem így történt,pluszban tönkrementem mellette idegileg és anyagilag.Szerintem ez senkinek nem hiányzik.

2013. júl. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Ő nem alkoholista. Amúgy a szex és az ital hogy függ össze egymással?
2013. júl. 2. 09:40
 18/31 anonim ***** válasza:
50%

Valami hiányzik az életéből.

Gondolom nem azért ment hozzád hogy ne legyen szex.

Szeret, megcsalni nem akar, marad az ital...

2013. júl. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Van szex, csak napközben nincs mivel egy kicsit szégyellős vagyok.
2013. júl. 2. 09:53
 20/31 anonim ***** válasza:

Ha nem nagyon szereted a szexet akkor veled a szex nem is az igazi...


Tudja hogy nem élvezed? Mert ha élveznéd akkor szeretnéd a szexet s szégyenlős se lennél...

2013. júl. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!