Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Két fős háztartásban nektek...

Két fős háztartásban nektek mennyi a havi, vagyis a 2 havi víz számlátok?

Figyelt kérdés

Lehet fura kérdés, de eddig csak társasházban éltünk, ott 12-13 ezer volt, két havonta jött a számla. Most panelban élünk, ugyancsak Budapesten és azt mondta a tulaj, hogy csupán pár száz forint és nem érdemes csak 3-4 havonta bejelenteni. Most várjuk a számlát, 3 hó után és félek, hogy 20 ezer alatt nem ússzuk meg.


Valaki felvilágosítana?



2013. júl. 2. 14:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ja, de a szomszéd kertjében van a vízóra, lehet, hogy ők is a mienket használják, mert ő ráadásul vízgáz szerelő. Mi nem szoktunk sok vizet használni szerintem, mindenki zuhanyzik, egy héten 3x mosok.
2013. júl. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Amado atya ***** válasza:

Elsőnek: Nálam naponta megy a mosógép többek közt az ingjeim miatt (munkakörből adódóan muszáj vasalt inget és nyakkendőt hordanom), a nadrágot is két naponta cserélem. A másodállásommal -amikor épp azt is művelem- pedig napi szinten egy garnitúra olajos ruhát termelek ki. Aztán itt vannak még a párom szétizzadt "játszósruhái" (színpadi tánc), stb.


Két naponta mosok hajat (derekamig ér), ezen belül, ha a szükség úgy hozza, napi kétszer is meg kell fürdenem.


Így hamar összejön...

2013. júl. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ketten élünk, egyszobás panel, 2 hónapra 11-12.000 Ft a víz...
2013. júl. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
ha jól számolom, az havi 6 köbméter víz. Szerintem az nem sok, mi átlagban ketten 7 m3-t használunk. Hát mi fogyasztás alapján fizetünk a főbérlőnek, kb.... pffff, nem is tudom, az mennyi.
2013. júl. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Panel, Pest, 4-5000 körül volt 2 hónapra, amíg volt lakótársam. Mondjuk most se sokkal kevesebb.
2013. júl. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat! Végül 11000 forint lett a számla 3 hónapra, szóval szerintem teljesen rendben van. :)
2013. júl. 9. 09:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!