Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan kezelnétek ezt? Mit...

Ti hogyan kezelnétek ezt? Mit mondanátok? Tudva azt, hogy bármit mondtok sértődés van belőle és másnap ugyanúgy folytatódik minden.

Figyelt kérdés
Közös háztartásban élünk a szüleimmel. Elköltözés lehetetlen,egyszerűen nem megoldható. Etetem, pelenkázom a gyerekem. Anyu oda jön és teljesen elnyom. Én hiába kontrázok rá, akkor is az övé az utolsó szó a gyerekem felé.Pl.:evés közben köhög a gyerekem,én egyből mondom hogy kuci kuci,anyu meg 3 méterről utánoz és teljesen elnyom és innentől kezdve már nem rám figyel a gyerekem, hanem anyura. Ez így van pelenkázásnál,altatásnál,vigasztalásnál.Mindig ott áll mögöttem és háttérbe szorít a gyerekem előtt. Alap állapotban is ott van mögöttem,ha mosok,főzök,bármit csinálok. Ha én A-t mondok a gyerekemnek, ő B-t mond neki. Ha szólok sértődés van, de másnap folytatja ugyanúgy. Pl.:ha sétáltatja és annyira szorítja a kezét, hogy már teljesen ellilul, szépen szólok neki és erre is sértődés van és én vagyok a rossz, hogy mit gondolok én magamról, fogni kell azt a gyereket.
2013. júl. 3. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Mondjuk eleve nem kellett volna gyereket vállalni mas nyakára.... Ha mar igy sikerült, akkor meg mindent megtenni azért, hogy külön költözzetek. Ennyi.
2013. júl. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Anyukás nyugdíjas? Mert a leírásodból olyan, mintha mindig ott lenne.

Amúgy ebben a helyzetben nem sokat tehetsz. Ha nem tudsz elköltözni és nem tudod megbeszélni vele, akkor patt helyzet.

2013. júl. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Csak azt tudom mondani amit az egyes...
2013. júl. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én nem más nyakára szültem a saját gyerekemet, hanem a magaméra, én tartom el, és én gondoskodom róla! Én arról nem tehetek, hogy mindenhol ott van. Normális válaszokat kértem!
2013. júl. 3. 15:27
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Féltékeny vagy az édesanyádra? Elnyom? Rá figyel a gyerek? Gondolom, van saját szobád. Hát zárd ki onnan az anyukádat. Persze, viseld el a balhét, ami ezután lesz.
2013. júl. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem a magadra szültem, ha egyszer náluk laktok, mar ne is haragudj. Biztos ismered a mondást: megszoksz vagy megszöksz
2013. júl. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Törekedni kell az elköltözésre, anyukát meg addig is határozottan ki kell küldeni.
2013. júl. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Talán nem kellett volna anyuci nyakára rászülni egy kölyköt...szerencsétlen gyerek, nagyon sajnálom hogy ilyen anyja van!
2013. júl. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindenhol ott van, talán azért, mert a saját háza. Neked kell alkalmazkodnod, ha te laksz nála.
2013. júl. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!