Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sértődés egy virág miatt. Jogos?

Sértődés egy virág miatt. Jogos?

Figyelt kérdés
Szüleimhez rendszeresen megyünk pici babával, minden héten, sokszor csak úgy felugrunk. Anyák napján viszont pont nem mentünk, mert sok dolgot akartunk elintézni itthon párommal, merthogy hétköznap dolgozik. (plusz a babát sem akartuk párolni a kocsiban) Anyumék megsértődtek hogy pont anyák napján nem megyünk, holott 3 nappal azelőtt voltunk. Bánt a dolog, de nekünk is családunk van. Hozzáteszem, a mi ünnepnapjaink is csúsznak néha 2-3 napot, na és akkor mi van.
2013. máj. 7. 10:49
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
56%
igaza van anyukádnak.
2013. máj. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
77%
Igaza van,hogy megsértődött. Ha ennyit mentek hozzájuk,igazán belefért volna egy kisebb látogatás vasárnap. Hét közben is meleg van,akkor nem baj a babának?
2013. máj. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
76%
Milyen messze laknak ? Ha nem nagy a távolság, egy csokor virággal elmehettél volna egyedül, vagy közösen, utána irány az elintéznivalók. Biztosan megértették volna.
2013. máj. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
79%

Ha ennyire szoros a kapocs köztetek, akkor nem létezik, hogy nem tudtatok akkor is beugorni hozzá egy rövid időre.

És nem a virág miatt van sértődés, hül ye a kérdés.

2013. máj. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
45%

Öő!!! Ha igazán rendes és toleráns család, akik nem azon élik ki magukat, hogy fasságokon konfrontáljanak, azok megértik, ha nem pont a napján mennek a fiatalok.

Be lehet pótolni azt a virágot (esetleg egy Merci csoki kíséretében) a legközelebbi alkalomkor is. Fölösleges ezen görcsölni és fölösleges a válaszolóknak flegmázniuk.

2013. máj. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
70%

Ha rendszeresen jártok anyukádékhoz, akkor nem hiszem, hogy messze laknak, bőven belefért volna egy pár perc anyukádéknál, szóval szerintem is jogos, hogy rosszul esett neki, amiért pont anyák napján nem voltatok. Nem hiszem, hogy olyan sok intézni való lett volna, hogy negyed óra nem fért volna bele anyukádéknál.

Amúgy nem tudom, ha a férjed mondjuk 2-3 nappal a születésnapod után köszöntene fel vagy pont anyukád, akkor neked hogy esne?

2013. máj. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
Mivel pici babánk van, egyedül nem tudok elmenni hozzájuk, csak mind a hárman. Szerdán csak úgy elmentünk hozzájuk, és nagyon melege volt a picimnek. Az nem többet ér ha csak úgy meglátogatjuk őket, és csak úgy viszünk virágot? Szerdán vittünk orgonát. Miért az a lényeg hogy pont aznap menjünk? Ezek szerint máskor tök fölösleges?
2013. máj. 7. 11:02
 8/48 anonim ***** válasza:
93%
Ha felhívtátok amúgy, és elmondtad miért nem tudtok menni, majd pótoljátok, de sok boldog anyáknapját... akkor szerintem nem kellett volna megsértődni.
2013. máj. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
38%

5-ös vagyok én a Kérdezővel értek egyet. Szerintem az anyjáénak nem kellene ezen rugózniuk. Mi is ilyen rugalmas család vagyunk. Pl nálunk a tesómmal a szüli és névnapjaink egy hónapon belül vannak, plusz a szülői névnapok is. Volt hogy mi sem pont a napján tartottuk, sőt, kijelölünk egy nagy családi napot, akkor minden ünneplés "lemegy". És kit zavar? Normális embert nem.


Egyedül a karácsony olyan, hogy hülye dolog lenne két ünnep közt dísziteni a fát, de az más tészta.

2013. máj. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
46%
Nem jogos a sértődés. Ez a válaszom a kérdésre.
2013. máj. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!