Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Illik meglátogatni a fiam...

Illik meglátogatni a fiam barátnőjét szüléskor a kórházban ha nem ő a gyerek apja?

Figyelt kérdés
A lány 2,5 hónapos terhes volt mikor megismerkedtek.A fiam tudott a terhességről, tervezik az összeköltözést ha találnak megfelelő albérletet.
2013. júl. 4. 09:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom, hogy illik-e, de szerintem kedves gesztus lenne a részedről, biztosan jólesne neki. Ha az összeköltözést tervezik, akkor lehet hogy a fiad komolyan gondolja és ő fogja felnevelni a kicsit. Ez nagyon szép tőle.
2013. júl. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
95%
Azt nem tudom, illik-e, de szép gesztus lenne részedről.
2013. júl. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
77%

Nézd #11, az erkölcs pont azt mondja, hogy azt a kérdést, hogy a fiam kit tekint a saját gyerekének, azt a fiam dönti el, és kész. Ha valakit ő a saját gyerekének tekint, az nekem az unokám és kész, minden egyéb megfontoláson felül. Ez kb ennyi és nem több.

(még jog szerint is, mert akár elismeri, akár örökbe fogadja, mindkettő MINDENKIVEL szemben azonnal hatályos)

2013. júl. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
36%

Csak azt nem értem, minek kérdezel akkor ilyen hülyeséget...

Ha saját unokádnak tekinted, akkor minek kérdezed, hogy illik-e meglátogatni?

Maaaaargit...

2013. júl. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező szerintem nagyon helyes magatartást tanúsít, egyfelől el is fogadja a fia döntéseit, másfelől rá sem akarja erőszakolni magát a kapcsolatukra. Ezért mindenképp jár a piros pont:)

De Kérdező, nyugodtan látogasd meg, ezzel a világon semmi probléma nincs. Problémás az lenne, ha a következő hetekben folyamatosan a nyakukon lógnál, és bele akarnál szólni mindenbe - ilyet meg nyilván nem tervezel.

2013. júl. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!