Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha tudnátok,...

Mit tennétek, ha tudnátok, hogy a férjetek hazudik, mert ismeritek, de mégis tagad?

Figyelt kérdés
Ismerem a férjem, nagyon is. 10 éve vagyunk együtt, tudom milyen, amikor sumákol, hazudik. Elkezdtem gyanakodni valamire (nő dolog), és amikor felhoztam, egyértelműen láttam, hogy legalább füllent. Azóta gombóc van a gyomromban, nem tudok elsiklani felette. Ilyenkor jogos kutakodni kicsit? Vagy hogy járjak a végére? Ti mit tennétek?

2013. júl. 4. 10:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
53%
Kivágnám a p*csába, mondván hogy majd jöhet és beszélhetünk, ha végre az igazat mondja :)
2013. júl. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
82%

Én utána járnék a dolognak.

Éppen ma gondolkodtam el ezen, ahogy néztem a férjemet, hogy annyira ismerem, hogy rögtön vágnám, ha hazudna.Minden mimikáját, rezdülését tudom.Érdekes...

2013. júl. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%

En igen, utananeznek. Ahogy tettem nehany honapja...

Aki keres, talal, igy lettem szingli... :)

De legalabb senki nem nez hulyenek, es igy van eselyem tovabb keresni azt, aki majd megbecsul... :)

2013. júl. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
42%
Miért mentél hozzá ha ennyire nem bízol meg benne?Most meg szenvedsz a gyomorgörccsel.Milyen jelei vannak egyáltalán,hogy nő lehet a dologban?
2013. júl. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem járj utána, keress objektív bizonyítékokat, de közben próbáld belőle is "kiugrasztani" a titkát.
2013. júl. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
87%
Ha biztosra venném a jelekből, hogy valami nincs rendben, és egyértelműen látnám rajta, hogy hazudik, sumákol, én tuti, hogy nem bírnám ki, hogy legalább egy kicsit ne járjak utána a dolgoknak. Én biztosan a telefonját nézném meg, esetleg ha tudod az e-mail jelszavát oda is bekukkantanék, vagy a közösségi oldalára. Aki azt mondja, hogy nem illik, meg hogy mekkora bunkóság más dolgai között turkálni, szerintem még nem élte át azt, hogy tudja/érzi, hogy valami nincs rendben, a párja nem partner, hogy őszinte legyen, de kell a megnyugtatás ha mégsem jogos a kétely, vagy a megerősítés/bizonyíték, hogy tisztán lásson valaki.
2013. júl. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem nem jó "kutakodni", csak beszennyeznéd magad vele. Csak a tiszta, értelmes beszélgetés lehet. Ne fogj rá semmit, ne vádaskodj. Lehet, hogy rosszul érzed, és akkor nagy baj lehet belőle. Meg, ha netán szerelmes másba, akkor sem érsz el semmit. Akkor belül, magának egyedül kell megvívnia a csatát.

Inkább kérdezd, szeret-e téged. Vagy van-e valami baja veled?

2013. júl. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
71%

Nem lehetetlen értelmes partnernél elérni, hogy magától mondja el a "problémáját" (mármint hogy szerelmes másba).

Nekem sikerült, sőt együtt "oldottuk meg" :)

Az legyen az alap, hogy te mellette vagy, és nem ellene.

2013. júl. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
25%
Nem jogos, ha meglátnám, hogy kutakodsz, el is törném a kezed.
2013. júl. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
75%
Nem biztos,hogy egy nő miatt sumákol. Neked van gyenge pontod amiről nem szeretsz beszélni? Az én férjem (36 éve vagyunk együtt) igaz sosem hazudott,én sem neki ám amikor sumákolást érzek a viselkedésén akkor én írom fel a bevásárló cetlire vegyen magának egy karton sört. Ő gyönyörűen beosztja magának a nedűt! Sajnos cigizem és amikor kevés van akkor ideges leszek, nagyon sok esetben a férjem veszi elő valahonnan a doboz cigit és odaadja nekem.Az említett dolgokat sosem beszéltük meg de jelen van és működik. Nem lehet tudni esetleg a te férjed költ-e olyan dologra amivel nem értenél egyet vagy nagyon tiltakoznál ellene? Vagy nem szeretnéd ha találkozna azzal a valakivel a haverjai,ismerősei köréből akit végképp nem szívelsz? Milyen a kapcsolatod a férjed családjával? Van-e a háttérben olyan dolog ami haragot okoz benned ha azt a férjed csinálja? Ha nő lenne a dologban akkor a szerelmi életed is megsínylené és nincs olyan nő aki ezt ne venné észre. Szerintem először el kell gondolkozni mi lehet az amiért a férjed az általad megírt szituációra van kényszerítve? Nagyon megalázónak tartom ha valaki a másik telefonjában,e-mail-jában,közösségi portálokon a másik legszemélyesebb dolgában kutakodik!!!!Nálunk a mai napig is megkérdezzük a másikat,hogy a felbontott levelet elolvashatom-e? Ha egyszer is rajtakaptam volna,hogy turkál a cuccaim között akkor abban a pillanatban lapátra teszem!!!
2013. júl. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!