Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Névváltoztatásnál mire megjön...

Névváltoztatásnál mire megjön az okirat most 60 nap vagy 3 hét? (többi lent. )

Figyelt kérdés
Olyanokról is olvastam akinek 1 évet , félévet vagy több hónapot kellett várnia , de az anyakönyvezető azt mondta , hogy az ügyintézés max 45 nap. Most akkor hogy van?

2013. júl. 5. 18:04
 1/3 anonim válasza:
Szia! Én most csináltattam új személyit és jogsit névváltoztatás miatt. Időpontra mentem az okmányirodába, kb negyed óra alatt megvolt az egész, e-mail értesítőt kértem ha elkészül. Kaptam ideiglenes személyit, és megtarthattam a régi jogsit amíg el nem készül az új. Azt mondták 30 nap az ügyintézés de kb. 2 hét alatt elkészült mindkettő. Értesítést kaptam email-ben és személyesen vettem át az okmányirodában.
2013. júl. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is 45 napot mondtak, de 1 hónap 2 nap múlva már hozta is a postás :)
2013. dec. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ez várostól függ.
2014. aug. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!