Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket mennyire zavar ha a...

Titeket mennyire zavar ha a férjetek nem borotválkozik?

Figyelt kérdés

Én 1-2 hetente szoktam (mondjuk nyáron inkább hetente) de nem szoktam kinézni úgy mint egy csöves, a feleségem mégis szokott érte kicsit veszekedni,hogy már megint milyen szőrös az arcom. Titeket zavar?

28/F


2013. júl. 5. 20:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem sosem zavart a borosta. Szerintem férfias. Szakáll azért ne legyen belőle, mert azt nem szeretem. Ha két hétig nem borotválkozol, akkor az már nem borosta, hanem szakáll. Ízlés dolga, nekem nem az esetem.
2013. júl. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
En szeretem amikor borostas a ferjem,olyan szexi:) o kb 8-10naponta szokott. Mondjuk a szakal nekem se jon be.
2013. júl. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Cőlegényem sosem borotválkozik úgy igazából.. Elektromos szakállvgóval kb 1 mm esre vágja.

Utalom ha teljesen levágja....a lottózóban elkérték múltkor így a személyijét..hehehe...


5 naponta vágja, én 2 naposan szeretem, utána már hosszú, előtte szúr..(bár az sem akkora baj, de jobb 2 naposan)

Szerencsére egy véleményen vagyunk, általában mindig én mondom h hagyja még, de ha a nyakánál zavarja akkor nem húzhatom tovább (8 napig tudom rávenni, ha nem megyünk olyan helyre)

Igaz nekiegészen gyorsan nő, (18 éves kora óta szakállat visel, nem csak pihét), de sötét szőke így nemmolyan sötét.


Anyukám viszont mindig megjegyzi neki, hogy mindig szőrös, anyósom is:) akkor mindig mondom, hogy én így szeretem... Mindkettejüktől azt kapom, hogy "az a lényeg"...


(Bár apu reggel borotválkozik akkor este már olyan, mint a párom amikor levágja, de utána neki sem nő nála gyorsabban)


26/n

2013. júl. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
ízlés dolga, nekem tetszik a borosta, barátom régebben mindig megborotválkozott, amikor találkoztunk, de utána kértem, hogy hagyjon borostát, neki is kényelmesebb, nem kell folyton borotválkoznia, nekem meg így jobban tetszik, mindenki jól járt. :D
2013. júl. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik.
2013. júl. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Tetszeni tetszik a borosta, de szúr:D Vagyis ha összebújunk, akkor zavar kicsit, ha már hosszú.
2013. júl. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Tetszik tetszik :) csak az nem h kipattog az arcom tole :/ igy 2naponta borotvalkozik :) na jo neha 3... De akk addig nincs pusszmussz :)
2013. júl. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Férjem mindennap borotválkozik, mivel katona. Ha mondjuk pár napot itthon van és nem, akkor engem már zavar. Évek alatt nem ezt szoktam meg, és szúr, folyton dörzsöli hozzám az állát, arcát, kimarja a bőrt az államon, a szám körül, rendesen olyan pirosra, mintha sok apró tűvel karcoltak volna össze, szóval nagyon utálom. Meg nem is néz olyan jól ki, ha csak úgy nem csinál vele semmit és nő. Azért a borosta és borosta közt is van különbség, elve nem egyformára nő mindenütt, van ahol még alig látszik máshol már nagyobb, elég béna, ha tényleg semmit sem csinál vele csak nő, mint a parkban a fű.
2013. júl. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
én külön megkérem a férjemet, hogy ne borotválkozzon. eszméletlenül szexis. imádom! mindig nagyon beindít:) szerintem te is szexi lehetsz
2013. júl. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik a borostás arc,lehet, sokan divatosnak, szexisnek találják.

Fiatalnak még talán elmegy de ha már őszül a borosta, öregíti a férfit.

Viszont szeretem, ha a férjem sima,illatos arccal bújik hozzám.:)

Kétnaponta szokott borotválkozni.Engem már a 2napos borosta is szúr,irritálja a bőröm, kivörösödik, viszket.

2013. júl. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!