Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » úgy érzem, a barátom nem akar...

úgy érzem, a barátom nem akar beilleszkedni a családba, pedig jó ideje járunk. Nem kérdezi+ anyumtól v tesómtól h mizu, pedig mindenki normális vele. Én+kérdezem az ő szüleit ha megyek hozzájuk, érdeklődő vagyok. Csak a szex érdekli, semmi más?

Figyelt kérdés
főleg férfiak véleménye érdekel,h ők legalább egy 1 éves kapcsolatban h viszonyulnának a családhoz.lányok véleménye is érdekelne.
2013. júl. 9. 19:00
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
én teljesen önzetlen vagyok hozzá, de amióta azt érzem/éreztem hogy ő ezt kihasználja, azóta én is odafigyelek hogy nem kellene annyit adnom neki
2013. júl. 15. 09:24
 12/13 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de eszedbe sem jutott, hogy akkor nem kéne vele lenni talán?
2013. júl. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
már egyszer szakítottam vele, azonban néhány hónap után újra találkoztunk a volt sulink által szervezett rendezvényen, és ott teljesen felkavart érzelmileg, kerültem őt nagy ívben, még csak el sem mentünk egymás mellett, mégis az volt bennem hogy még mindig szeretem.
2013. júl. 16. 08:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!