Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezhet, hogy 30 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet, hogy 30 évesen jövök rá, hogy akivel 15 éve együtt vagyok és 9 éve a feleségem a kisfiam anyja, nem hozzám való?

Figyelt kérdés
Egyre csak ráeszmélek a dolgokra,hogy nem tud úgy szeretni ahogy én szeretném!4 éve lakunk 3-asban és nem olyan mint vártam!Nehezen tudom elhinni magamnak,hogy keveset kapok tőle.Látom hogy másokat mennyire hazavár a feleségük szeretgeti,babusgatja stb...Remélem értitek mire gondolok!Olyan elszomorító ezzel tudatosulni!
2009. júl. 22. 09:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Létezhet, de szerintem az a baj, hogy 15 év az hosszú idő és nem mindenkinél marad meg az a régi szerelem meg tűz, vagy régen is ilyen volt? Szerintem beszéljétek meg vagy csinálj felé olyan lépéseket, amikkel visszatudod emlékeztetni a régi időkre és akkor hátha megváltozik. :-)
2009. júl. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy azóta eszméltem csak rá mióta a 3 élünk.Másokat babusgat a feleségük engem soha vagy csak muszájból!Pedig áll. szeret!Köszönöm a választ!
2009. júl. 22. 09:15
 3/9 anonim ***** válasza:

mit adnék ha az én barátom is azt akarná,hogy babusgassam :s

sajnálomde létezik ilyen :(

2009. júl. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Te babusgatod??Segítesz neki,hogy ne legyen unott és fásult a házimunkától ,a gyerektől,az állandó taposómalomtól??Viszed szórakozni??
2009. júl. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nincs taposómalom!Mindent én csinálok!Az ő otthoni feladata:bepakolni a mosó és mosogatógépbe,elrakni a ruhákat,és néha főzni szívvel lélekkel!De nem érdekli,hogy egyszer is megterítsen és finomat főzzön,ráad mindig az én ruháim vannak össze - vissza!Őt csak a sminkje a műkörme meg ezek a dolgok érdeklik!
2009. júl. 22. 09:25
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja, és viszem szórakozni!Strandra is járunk,olyankor csak kifekszik és én meg a gyerek levagyunk szarva!
2009. júl. 22. 09:27
 7/9 anonim ***** válasza:

Az előző.Ezek,amit csinál,pótcselekvések.Kevés a számára a mosogatás.És a nap-mint nap ismétlődő feladatok unalmasak,belefásul az ember.Hiába szerettem otthon lenni a gyerekkel,alig vártam,hogy dolgozni mehessek emberek közé,mert eltompul az ember.

Nem depressziós véletlenül??

2009. júl. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Persze. Meg az is létezhet, hogy az emberek megváltoznak. Akár Te, akár Ő. Sőt, sokszor előfordul, hogy egy párkapcsolatban különböző sebességgel változnak / fejlődnek. Ez sok feszültséget okoz. Ha erős az együtt tartó kötelék, akkor az, aki "előreszaladt" képes bevárni a másikat, segíteni a fejlődésben. Ha nem elég erős, akkor inkább szétmennek, különválnak az útjaik.


A másik embert erőszakkal megváltoztatni nem lehet. Magadban tudod elérni, hogy elfogadd Őt olyannak, amilyen. Akkor máris jobban tudtok kommunikálni, mert nincs ott a felszín alatt, hogy mennyi mindenért hibáztatod Őt. (Nem babusgat Téged, csak magával törődik stb.) Persze, ha az a célod, hogy együtt maradjatok. Ha már ott tartasz, hogy inkább ürügyet keresel arra, hogy kiléphess a megromlott kapcsolatból, akkor az ilyen irányú erőfeszítés felesleges. Én ezt nem tudhatom, eldönteni Neked kell.


Végül az is lehet, hogy kommunikációs zavar van köztetek. (Hallottál már a szeretet-nyelvekről? Ha nem, olvass utána a net-en!) Esetleg a párod enyhe depressziós állapotban van és segítségre szorulna, csak Te ennek nem vagy tudatában.


Ezeket akartam elmondani, mielőtt megadom az egyszavas választ:


IGEN. (Létezhet.)

2009. júl. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Rendbe jött a kapcsolatotok?

Remélem, többet foglalkoztok egymással, többet figyeltek egymásra.

Nem könnyű az egész napi takarítás, kisgyerekkel való foglalkozás után melegítőben istennőként ragyogni - még ha a gyerekvállalás előtt/ munkába járás idején (kiskosztümben, high-tech office-ban) ez magától értetődő is volt. (Személyes példa)

2016. nov. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!