Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párommal olyan nyugodt...

A párommal olyan nyugodt kiegyensúlyozott az életünk, szeretjük egymást. Ahogy megejelenik az anyja egy idegbeteg lesz belőlle. Mit lehetne tenni? Ne beszéljen vele?

Figyelt kérdés
Én nem akarom tílteni,de látom rajta hogy ilyenkor teljesen hülye lesz.Már ő is mondta hogy nem szívesen látja az anyját.Nagyon jól megvagyunk amúgy és szeretjük egymást,ilyenkor amikor ideges lesz az anyjától,akkor sem engem bánt és nem rajtam vezeti le,de látom rajta hogy rosszkedvű lesz.
2013. júl. 11. 08:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha jó a kapcsolatotok, akkor meg kellene tudnotok beszélni ezt is, illetve közösen megoldást keresni a dologra. Pl anyuci kitiltása, stb.

Ebben a helyzetben elsősorban az érintettnek kell cselekedni, neked meg mellette állni.

Felhozhatod megoldásként, hogy minimalizálja a találkozást anyukával, de neki kell ebben döntenie.

2013. júl. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Alapajáraton egy nyugodt ember,de az anyja olyan oldalát hozza elő,amilyet senki.Mondta hogy már az anyja puszta jelenlététől is fel megy benne a pumpa.Rendes és kedvelik az emberek,nem hinném hogy benne lenne a hiba,de soha senki nem bőszítette így fel még soha.Soha nem láttam senkivel így vielkedni.Bár tény az anyjának tényleg bicska nyitogató stílusa van.Én nem akarom bántani,de tényleg így van és persze hogy a párom mellett állok ki.
2013. júl. 11. 08:39
 3/8 A kérdező kommentje:
Ilyeneket mond róla mindig hogy nagyképű és hasonló jelzők,pedig egyáltalán nem nagyképű,egyszerűen csak talpra esett,soha senki nem mondta azt rá hogy nagyképű vagy hogy bunkó.Amikor megismerkedtünk a barátaimnak is egyből szimpatikus volt a párom éa a mai napig nagyon kedvelik és mindenki elfogadta a környezetembe,így tudom hogy nem benne van a hiba.Még a barátnőm mondta is hogy ha ezt a pasit kihagyom akkor nagy barom vagyok.
2013. júl. 11. 08:42
 4/8 anonim ***** válasza:

Próbáltad már felhozni neki, hogy esetleg találkozzanak kevesebbet, az ő(barátod) érdekében? Egyáltalán, milyen gyakran jönnek össze?

Első vagyok

2013. júl. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

2-3 hetente,nem összejövetel,csak felugrik az anyjához egy fél óra 20 percre és ennyi semmi több.De már gondolkodik rajta hogy fél évente fel megy 1-szer aztán ennyi.

Persze hogy beszéltünk róla.

2013. júl. 11. 08:49
 6/8 A kérdező kommentje:
De amikor felmegy,sokszor magából kikelve jn haza.Nem bánt engem,de káromkodik,zsörtölődik stb,persze engem kihagyva ebből magába morog.Szóval szerencsére nem rajtam csapódik le a dolog,de rossz nézni ilyenkor mintha nem is ő lenne.
2013. júl. 11. 08:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ezek alapján te tényleg nem tehetsz sokat. Csak az anyja, felmegy hozzá, most azt kell megvárnod, hogy beteljen nála a pohár, és tényleg tegyen valamit magáért(azaz redukálja a találkák számát). Annyit tehetsz, hogy türelmes vagy. Bár én eleve nem értem, minek megy fel, ha állandóan így jön haza. Mi dolguk van egymással? Miből hagy ki téged?
2013. júl. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Semmiből nem hagy ki,néha én is felmegyek vele.Semmi olyan nem zajlik köztük,bár már látom egyre kevesebbet megy,most volt a minap de elötte 2 hónapig semmi.Szerintem egyre jobban elege van belőlle.Mondta is hogy most fél évig tuti nem megy,remélem tartja magát hozzá.Ő is tisztába van vele hogy ez így nem ok és jobb lesz ha minnél kevesebbet megy.
2013. júl. 11. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!