Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom túlhajszolja magát!...

A párom túlhajszolja magát! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval,az a gond ezzel,hogy rettentően fáradt lesz estére.

Most költöztünk össze és egy nagy felújítás is a nyakunkban van.

A páromnak két munkahelye is van illetve maszekolgat pluszba itthon a ház körül dolgozik.

Mindig azzal jön,hogy értem/értünk csinálja és ha befejeztük felújítást akkor lejjebb ás.

Sokszor csak haza jön csak eszik ,megfürdik és jó éjszakát...

Sok mindenből visszább adott.Mondtam neki,hogy ez így nem jó meg nem is egészséges de nem hallgat rám.

22 évesek vagyunk



#munka #fáradékonyság #kevés figyelem
2013. júl. 12. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd, tényleg nem egészséges, de a mai világban sajnos nem lehet másképp egyről-kettőre jutni sajnos. Nálunk is ez a helyzet csak még van két kicsi gyerekünk, gyakorlatilag aludni jár haza a párom. :(
2013. júl. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te dolgozol?
2013. júl. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen,persze!
2013. júl. 13. 10:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez van, és csak egy kicsit vagyunk idősebbek. Annyi a különbség, hogy Ő sokszor itthon dolgozik, de nyáron van, hogy gyakorlatilag hetekig nem is nagyon látom (programszervező). A nyár mindig rosszabb, mert óvónő vagyok és nyáron elég sok a szabim. Ilyenkor eljárok takarítani egy nénihez, de egyébként takarítok, családot látogatok, gépezek... Most beiratkoztam egy projektírós tanfolyamra. Könnyebb, ha elfoglalom magam. Az egészségre meg ártalmas-e? Nos, novemberben, decemberben mindig van egy óriási hajrájuk, második éve volt, hogy a két ünnep között, napokig sírógörcsöt kapott a fáradtságtól. Túlvészeljük, támogatom. A kapcsolatunk ilyenkor, nyáron labilisabb. Ha nem tudnám, hogy így szereti a munkáját, már régen rágnám a fülét, hogy hagyja ott. Maga osztja a munkaidejét, van rajta felelősség, több százan függnek Tőle, élvezi.

Szóval nem nagyon tudsz mit tenni, támogasd és szeresd nagyon! :)

2013. júl. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!