Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek is élőfórul, hogy...

Veletek is élőfórul, hogy azért lógtok a neten éjjel, mert az egész napos családi zsongás után ekkor érzitek magatokat végre egyedül?

Figyelt kérdés

Többgyermekes házas emberként olykor élvezettel netezek csak úgy céltalanul, hogy kikapcsoljam az agyam. Egész nap zsizseg valaki itthon, és nehéz magányosnak lenni. Pedig néha olyan jó lenne egyedül is lenni kicsit. :-)

Böngészem a GYK-et, olvasgatok, kicsit facebookozok, közben zenét hallgatok, olykor filmet nézek.



2013. júl. 13. 01:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
En napkozben is sokszor menekulok a gyk-ra a gyerekeim elol
2013. júl. 13. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mindenkinek szüksége van egy kis magányra. Nekem ez akkor esik jól, amikor egész napokat pörgök és meg sem állok. Bár mostanában sajnos ennek a szöges ellentéte van, így sokat ülök gyk és Face előtt, ami csak azért jó, mert itt tudok végre emberekkel beszélgetni. Szeretek egyedül lenni és kikapcsolódni, de csak akkor, ha meg van mellette a kellő társasági életem és vannak feladataim: Ezek nélkül sz@rt sem ér az egész, csak vergődés, semmi több.
2013. júl. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én kisgyerekkel vagyok itthon, és ma kivételesen van időm napközben netezni, mert a gyerek az apjával bicajozik. Egyébként csak este jut erre idő, ilyenkor legalább végig böngészem a kedvenc blogjokat és megválaszolom a maileket. Igazából ez a napi 1-2 óra az amit nyugodtan töltök éber állapotban. Kell ez is, meg kell a család is.
2013. aug. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!