Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A sógorom fia aki 18 éves ma...

A sógorom fia aki 18 éves ma szexuális ajánlatot tett nekem amit persze visszautasítottam de nem hagy békén a kis srác. Elmondjam a páromnak vagy a sógoromnak? De nem akarok veszekedést.

Figyelt kérdés
2013. júl. 14. 17:43
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
91%
Mondd meg neki is határozottan,hogy felnőtt férfire vágysz,és neked a párod tökéletesen megfelel,illetve hogy sürgősen verje ki a fejéből ezt a dolgot.Egyébként pedig szerintem borítanod kéne a bilit,és előállnod a sztorival,másképpen nem fog lekopni a kissrác.
2013. júl. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
86%

Ha a tesók normálisak, nem egymásra fognak haragudni, hanem mindenki arra az idióta kölökre, szóval nyugi :)

Ne hagyd elsikkadni a dolgot. A kissrác is tanulja meg, hogy következményei vannak a hülye viselkedésnek, nem csinálhat azt amit akar.

2013. júl. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Mindenképpen szólok csak nem tudom a páromnak vagy a sógoromnak mondjam el.
2013. júl. 14. 18:34
 14/34 anonim ***** válasza:
89%
Én a páromnak mondanám el, mivel sokkal közelibb, bizalmasabb a viszony. Ő könnyebben tisztázza ezt a rokonaival szerintem, mintha te próbálkoznál, ráadásul neki is rosszul esne szerintem, miért nem hozzá fordultál egyből.
2013. júl. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Tökéletesen igazad van. Remélem nem veri be a kölyök képét.
2013. júl. 14. 19:09
 16/34 anonim ***** válasza:
89%
En a helyedben elmondanám a paromnak! Valóban ő tartozik hozzád inkább, mint a sogorod! Hogy veszekedés vagy balhé lesz ez tuti! Ráadásul, ha a sracnak ilyen hozzáállása van, akkor meg lehet radken mindent, hogy te vagy a hibás, mert mondjuk flortoltel vele stb... Ezért en is azt mondom, hogy mielőtt beszélsz paroddal vedd fel a sraccal történő beszelgeteseteket, amiből kiderül, hogy te teljesen tiszta vagy! A többi meg már nem a te dolgod!
2013. júl. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Most is a facebook-on írkál nekem, hogy mikor találkozunk mikor fekszem le vele. Azt mondja úgysem árulom be.
2013. júl. 14. 19:19
 18/34 anonim ***** válasza:
93%
ha már irogat akkor azt fogod és megmutataod a párodnak. Ennyi...
2013. júl. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
90%

ezt mutasd meg a párodnak szerintem is.

Én is a párommal beszélném meg, majd ő lerendezi a kölyökkel.

2013. júl. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
82%
Szólj a párodnak. Hülye vagy, ha nem szívatott meg azt, aki ennyire ártani akar a testvérének.
2013. júl. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!