Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A sógorom fia aki 18 éves ma...

A sógorom fia aki 18 éves ma szexuális ajánlatot tett nekem amit persze visszautasítottam de nem hagy békén a kis srác. Elmondjam a páromnak vagy a sógoromnak? De nem akarok veszekedést.

Figyelt kérdés
2013. júl. 14. 17:43
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
86%

Én is, de 22 évesen kerültem olyan szituációba, amikor valakit csúnyán kellett volna visszautasítani, de nem voltam rá képes.

Nem voltam elék "tökös" hozzá, így a szituációt sem tudtam kezelni, persze zaklatás lett belőle, amit megint nem tudtam kezelni, szerencsére volt aki támogasson, mg majdnem ndőrségi ügy is lett belőle (miattam nem lett, nem akartam)

Tehát nem olyan egyszerű mindenkinek kezelni egy ilyen szituáciőt, főleg a "rokon" is az illető.

Most 4 évvel később én nem leütöttem/üvöltöttem volna, hanem képenröhögtem volna....


Rádásul ne általánosítsunk, hiszen csak azért mert valaki korombeli nem feltétlenül jön be, a szituációt félretéve, ezért szerintem sértő a feltételezés.


Másrészt a kérdés is érthető, hiszen mi kívülállóként baromi könnyen tudjuk azt mondani, hogy ordítsd le, küld el, mondd el, vagy rendezd le egyedül.

Ha a kérdező szereti a prját nem meri kockáztatni azt, hogy meglát egy olyan jelenetet amit félre tud érteni (tapogat a srác)

Ráadásul kicsit gyanus, hogyha nem akar odamenni ezentúl, ahol a fiú ott van.

A haramadik sarkalatos pont, hgy azért mert megtenni, mert meg van róla győződve, hogy a lány senkinek sem fogja elmondani....erőszakoskodik tulajdonképpen.

Ha nem hagyja abba a kérdező lazán feljelenthetné zaklatásért,

2013. júl. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
A párom beszélt a kölyökkel és megmondta neki, hogy ha bemeri tenni hozzánk a lábát nagy baj lesz. Reméljük ért belőle.
2013. júl. 15. 14:22
 33/34 anonim ***** válasza:
73%
Ez az egyetlen rosz megoldás volt csak?
2013. júl. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
94%
Oszt értett? Vagy már átestél a másik oldalra?
2013. júl. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!