Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A sógorom fia aki 18 éves ma...

A sógorom fia aki 18 éves ma szexuális ajánlatot tett nekem amit persze visszautasítottam de nem hagy békén a kis srác. Elmondjam a páromnak vagy a sógoromnak? De nem akarok veszekedést.

Figyelt kérdés
2013. júl. 14. 17:43
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem nem kéne elmondani senkinek. Sokkal egyszerűbben elintézhető, hogy nem írsz vissza a gyereknek facebookon és ha legközelebb személyesen tesz ajánlatot egyszerűen felpofozod, nőiesen de azért olyan erővel, hogy egy életre megjegyezze.

Ha ezek után ő a családban valakinek elmondja, hogy megpofoztad egyszerűen megmutatod amiket írt neked és kész. De szerintem egy pofon után észbe kap. Felesleges lenne ilyen miatt családi botrányt csinálni még akkor is, ha te vagy a sértett.

2013. júl. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
De hogy mondjam el a páromnak?
2013. júl. 14. 21:14
 23/34 anonim ***** válasza:
82%
"Xy képzeld el milyen kellemetlen szituációba hoztak...szóval a Z kikezdett velem. Hiába állítottam le még mindig zaklat, nézd meg fészbukon is miket ír....nem tudtam mit csináljak, nem szeretném ha valamit félreértenél, és azt sem hoogy haragba legyetek, gyerek még. hogyan kezeljem?"
2013. júl. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mindjárt szólok a páromnak. Remélem nem lesz belőle baj.
2013. júl. 14. 21:23
 25/34 anonim ***** válasza:
78%

sok erőt,


majd ha lesz idős írd le mi lett , kíváncsi vagyok

köszi

2013. júl. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
79%
21-es ne adj már hülye tippeket!!!
2013. júl. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
66%

Ha nem akarsz veszekedést, dugasd meg magad a 18évessel...

Komolyan annyi eszed van, mint egy tyúknak!

"Jaj, hogy mondjam meg a páromnak?" Hogy bakker, a kicsi száddal...Szerintem inkább lépj le a 18 évessel, vele vagy egy szinten!

2013. júl. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
14%
Lepontoztátok az utolsót, pedig igaza van! Tökre bejön ennek a Tyúknak a fiatal farok és itt rinyál!
2013. júl. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
57%

Utolsó 2,

miért egyértelmű, hogy "idős" akérdező párja.. Lehet de annyira kszpnznek veszitek.


Mondok egy példát a családomból.

Unokatesóm 43 éves, van 3 gyereke

17 !

14

10 évesek


A másik unikatesóm, aki a 43évesnek ( édes)!testvére 27 lesz a nyár végen, neki miért nem lehetne 23-24 éves felesége????


(Ez konkrét példa,ahol belkövetkezhetne a kérdezővel történt esemény.)



Anyukám, és a nővére közt is van majdnem 20 év..anyukám utolső gyek ez a nővére pedig a 2...



Nem azt mondom, hogy a kerdezőnek fiatal a párja, de ti annyira kézpénznek veszitek, hogy így van

2013. júl. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
57%
Az időeltolódáson nem is gondolkodtam, de nagyon motoszkál valami a kérdező okos fejében! Én egyből levágtam volna a kiscsákót, hogy anyja is sírva jönne panaszkodni!
2013. júl. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!