Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A páromnak nagy családja van,...

A páromnak nagy családja van, ha valami összejövetel van akkor akár harmincan is összegyűlnek. Én nem szivesen veszek ilyen bulikban részt de nem szeretném a páromat megbántani. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 15. 21:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Jajj,na ne már :D
2013. júl. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
36%

Kedves kérdező te rohadt nagy b.unkó vagy. Képes vagy azért nem menni mert romák? És a roma sukár csávó azért jó nem?

Képzeld rajtad kívűl még ezer ember van akinek nincs kedve a bulihoz de a párja kedvéért elmegy és kibírja, megpróbálja jól érezni magát, mert fontos a párja, szereti. De ezek szerint te rasszista vagy. Nagyon gáz. Mond el a párodnak hogy tudja. Kíváncsi vagyok akkor is kellesz e neki.

2013. júl. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
az én bnőm is roma és tudom miről beszélsz, de hidd el h ha elmész egy buliba hozzájuk baromi jól fogod magad érezni...tudják hogy kell élni :)
2013. júl. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem is a 30fős társaság zavar téged, hanem, hogy nem magyarok..és akkor mivan?Magyarból is vannak szemetebb, gazemberebbek, mint romákból és egy roma ember is lehet tisztességes, dolgozó ember.

Ha meg így állsz hozzá, hogy Te megmondtad, hogy nem mész el egy ilyen bulira/összejövetelre se akkor ne csodálkozz,ha mégis elmész és sz@r lesz..

2013. júl. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
30%

Kellett neked cigány. Azok a legrasszistábbak a világon.

Gádzsó parasztnak tartják a magyarokat, nem többnek,

akin lehet majd élősködni.

A végén majd mehetsz nekik rodázni Amszterdamba. :)

Hány sittes meg segílyes van a rokonság között?!

2014. jan. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!