Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Végső elkeseredésemben írok most ide.Az a helyzet, hogy a családom kb. romokban hever.Anyáék nagyon sokat veszekednek, ezalatt én a szobámban csendesen sírok.Nem is tudják nekem ez mennyire fáj, talán még jobban mint nekik.Szerintem anya csalja apát, egy-kétszer rajtakaptam miközben valami férfivel beszélt telefonon.Anya nagyon megváltozott.Mindenbe beleköt, semmi se jó neki, nem tudja értékelni a dolgokat.Félek, nagyon félek.:( Mindig próbálok nekik segíteni házimunkában, mindenben.16 éves vagyok, életemben egy bulin sem voltam, tanulmányi eredményeim is jók, mégis mindig mindenért én vagyok lecseszve.Szomorúan nézegetem ismerőseim nyaralós képeiket.Soha nem kértem, hogy menjünk valami hű, de szép helyre.SOHA nem voltunk nyaralni...pedig nagyon jó anyagi helyzetben vagyunk.Én csak szeretnék egy normális, boldog családot, legalább egy hétre.

Már nincs erőm semmihez. :( Mit tegyek?Vagy egyáltalán én ebben tudok segíteni?

16/L


2013. júl. 16. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
próbálj meg beszélgetni ezekről anyukáddal hátha megérti.És lehet,hogy akkor meg próbál változtatni.De ha mégsem megy akkor beszélgess erről apukáddal és biztos kitaláltok valamit.:)
2013. júl. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
"Ne avatkozz bele a felnőttek dolgába" - velük nem lehet ilyenekről rendesen beszélni :(
2013. júl. 16. 21:38
 3/8 intrepid ***** válasza:
Sajnos, túl sokat nem. Talán próbálj meg anyukáddal beszélni egyszer, és mondd el neki, hogy neked ez mennyire rossz. Ugyanezt apukáddal is megteheted. Persze külön-külön. Nem hisztizve, valahogy úgy, ahogy itt leírtad. Anyukádat ne áruld be apukádnak, attól csak még több lesz a feszültség.
2013. júl. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor próbálj meg többet a barátaiddal lenni és járj el többet otthonról.Talán segít ha kicsit ki mozdulsz és addig sem hallgatod a veszekedésüket.Vagy esetleg menj el táborba nyaralni vagy a barátaiddal.Ha meg nem tetszik anyukádnak mond meg neki,hogy már 16 éves vagy és ennyi jár neked:) 1.voltam:)
2013. júl. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Próbálok..hétvégén szoktam barátnőmhöz menni.

Csak néha annyira rossz érzésem van, hogy egyedül hagyom anyát.

2013. júl. 16. 21:46
 6/8 anonim ***** válasza:
az lenne a legjobb ha leülnétek ezekről beszélgetni:!
2013. júl. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 dani900 ***** válasza:

Rajtuk nem tudsz segíteni, csak magadon, és ez a legfontosabb jelen pillanatban. Minden szarból ki lehet mászni, csak kitartás, de annyi problémád lehet, amiket itt pár sorral nem tudunk megjavítani, és tanácsot adni, úgyhogy nem vigasztalgatni szeretnélek, hanem megmutatni, honnan tudsz tanulni :)

http://www.youtube.com/watch?v=IBq278YDJxE

2013. júl. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Adrenalin válasza:
Nincs szükség kertelésre, egyszerűen csak vágd a képükbe ezeket a dolgokat. Ahogy a leírásodból levettem, nem igazán figyelnek rád, úgyhogy a halvány utalásokkal nem sokra mész. Egyszer, ha veszekednek, menj ki és szépen zúdítsd rájuk ezeket a dolgokat.
2013. júl. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!