Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem fogja fel, hogy...

Miért nem fogja fel, hogy felesleges amit csinál?

Figyelt kérdés

Párommal kb. 2 éve ismerkedtünk össze, azóta már együtt élünk, van már kisbabánk is.

Kapcsolatunk előtt volt egy lány, aki fülig szerelmes volt a pasimba, de a pasimnak nem jött be külsőleg, viszont kedvelte annyira, hogy sokszor beszélgettek. A csaj hajtott rá nagyon, már mindenféléket kitalált, csak hogy a közelében lehessen, olyat is, hogy segítsen féltékennyé tenni egy másik fiút (persze nem arra ment ki a dolog). Mikor összeköltöztünk, csináltunk közös FB oldalt a párommal, és hát persze a leányzó felbukkant. Írogatott a páromnak, halálra lájkolt mindent, amit feltettünk. A pasim kidobta az ismerősök közül, hogy vegye már észre magát. Azóta babánk is született, a lány még így is folyton nézi az oldalunkat, és ugyan úgy szórja a lájkot. Nem mondom, hogy féltékeny vagyok rá, mert nem. Viszont ennyi idő után már észre vehetné magát, hogy ha már nincs is a baráti listánkon, akkor mi a fenének erőlködik? Már ott tartunk, hogy kezd unalmassá válni. Letiltani nem akarom, mert nem bántott bennünket, csak nem értem, hogy egy nő hogy lehet ennyire buta, hogy lesüllyed erre a szintre.


2013. júl. 17. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Le kell tiltani, nezni fog akkor is de nem fogod latni, és nem idegesít a likolással..
2013. júl. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Like-olással...
2013. júl. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
"pasim" brrrr esetleg párom. Nem?
2013. júl. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor a párom... nem ez a lényeg :)
2013. júl. 17. 15:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozzatok vele. Mi van ha like-ol??? Kit érdekel....ezzel csak a célját éri el, ami nem más, mint hogy vele foglalkozzatok. Ignoraljatok teljesen, az sokkal jobban idegesíti majd mint bármi más.
2013. júl. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ebben tökéletesen igazad van, így lesz :) Köszi
2013. júl. 17. 16:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Örülök h segithettem :)
2013. júl. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!