Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülök! Titeket zavarna, ha a...

Szülök! Titeket zavarna, ha a gyermeketek párja sok idöt töltene nálatok?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyok együtt a párommal, és szinte mindig én megyek hozzájuk :/ Sajnos elég negatív, rosszindulatú családom van, senkit nem szívesen látnak itt, és szègyellem is magam, ha nagy ritkán jön a párom, hogy milyen légkör uralkodik itt. Emiatt ö sem szeret hozzânk jönni, ès az már csak rátesz a dologra, hogy a húgommal közö szobában vagyoj, tehát itt aludni szinte lehetetlensèg.


Èn viszont szègyellem magam amiatt is, hogy mindig csak náluk vagyunk. Egyhèten kb. kètszer tudunk normálisan találkozni, mert az èn diákmelóm pont ellentètes müszakú az ö munkàjàval. Szóval a két alkalommal âltalában mindig együtt alszunk náluk, vagy ha nèha szombat-vasárnap szabad, akkor ott vagyok hétvègèn.


A szüleit szeretem, nagyon kedvesek, sosem mutatják hogy zavarnám öket, igyekszem mindenben segíteni, ha ott vagyok - de nyilván rossz érzès ez nekem :/


2013. júl. 17. 21:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Talán a barátod beszélhetne a szüleivel, és elmondhatná, hogy azért vagytok náluk szinte mindig, mert sokkal jobban érzitek magatokat náluk, és mert ők jó fejek, aranyosak számodra is. Szerintem megértenék, és jól is esne nekik, mert ez egy elismerés. Aztán kérdezd meg a párod, hogy mi volt a reakció, és soha többé nem fog kellened magadat rosszul érezni náluk.
2013. júl. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
Azért az a heti két alkalom nem olyan sok! :)
2013. júl. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ne aggodj, a baratod mar biztosan elmondott par dolgot az otthoni legkorrol. Plusz ha megprobalsz beilleszkedni, szerintem nem lesz gond. :) Te a lany vagy amugy?
2013. júl. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
37%
Heti két nap nem zavaró, az viszont az lehet,, ha ez a hétvégére esik.
2013. júl. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%

Anya vagyok, felnőtt fiam van. Általában nem szokott zavarni ha a fiam barátnője nálunk van, mert rendes, kedves lány.. nincs vele gond. Igaz, ő nem csinál rendszert belőle, és ami a lényeg tudja, hogy néha jól jön nekünk is a férjemmel egy békés hétvége amikor csak édes kettesben vagyunk. Ha minden hétvégén ott aludna, az már zavarna, mert így semmi magánéletem nem lenne..

Erre te is figyelj oda. A szülőknek is kell néha olyan hétvége amikor nincsenek mások otthon..

2013. júl. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igazából règebben, míg a páromnak nem volt munkája, sokkal többet voltam náluk, ezért is a rossz èrzès... föleg azért, mert akárhogy is nézzük, ha munkából megyek, csak ott fürdök vagy vacsizok.
2013. júl. 17. 21:52
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira zavar akkor miért nem szállsz be valamennyivel a rezsibe vagy kajába?? Néha mondjuk te is vásárolhatnál vacsorát, vagy néha meghívhatnád a családot pizzázni. Nem szabad elfelejtened, hogy általad egy éhes szájjal több van, és a rezsi költség is magasabb lesz (víz)
2013. júl. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
A sajàt fiuktól nem fogadják el, hogy bevásároljon nekik, nemhogy èn :)
2013. júl. 17. 22:12
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha már megrendelted a pizzát, akkor azt nem fogják kivágni a szemétbe :) Kedves gesztus lenne tőled olykor. Vagy anyukának valami apróság, figyelmesség.
2013. júl. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
42%
Már bocsika, de ő a fiúk, még jó hogy nem fogadják el tőle a pénzt! De te nem vagy a lányuk. Te ne kerteljünk egy vadidegen vagy, még a mennyük sem vagy.. Azért magadat ne vedd már egy kalap alá a fiúkkal..
2013. júl. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!