Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyi időt tölt nálatok a...

Mennyi időt tölt nálatok a gyermeketek párja?

Figyelt kérdés
Azokhoz szól a kérdésem, akiknek a gyerekük még otthon lakik. Ha lehet légyszi a gyerek korát, nemét is írd meg.
2013. jún. 12. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég költöztek össze 1 év együttjárás után.

Addig hétköznap 1-2 este-éjszaka volt itt,és havi 1-2 hétvégét végig,de a lányunk is heti 1-2 hétköznap és a többi hétvégét volt a fiú szüleinél.Szóval munkaidőn kivül együtt voltak mindig.22 a lányunk,24 a fiú.


mielőtt kérdés lenne: nem zavart sosem,rendes fiú,legalább láthattuk,hogy nem lesz rossz sora mellette,nyugodsz szivvel segitettünk a költözésben.

2013. jún. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hozzánk augusztusba fog ide költözni a párom. De most is itt van szinte mindig,2 éjszakát alszik otthon,hétvégén mindig itt van. Anyáék nagyon szeretik egyáltalán nem zavarja őket! :)
2013. jún. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Munkakeresési időre hazaköltözünk, aztán ha lesz munka, megyünk albérletbe :) Anyáékat nem zavarja, bátyám barátnője sem zavarta őket, aki fél évig lakott nálunk.
2013. jún. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

Én szombatonként megyek a barátomékhoz, és hétfő reggel szoktam hazajönni. A barátom sosem jön hozzánk, allergiás az állatokra. Elég jó fej szülei vannak, tudom, hogy szeretik, ha náluk vagyok, nagyon rendesek, meg egy csomó mindenben segítenek kérés nélkül.

20L

2013. jún. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én szerettem, ha a fiam és a lányom felhozta a barátnőt/barátot. Az első időben kb. este 10-ig maradhatott (tömblakás, két szoba, mi is szeretnénk lefeküdni, szóval kellettek a szabályok)aztán ez a korlát az idők folyamán lazult, végül rendszeresek voltak az itt alvások és persze a vacsora is. Miután e nagyobbik elköltözött, a kisebb is több térhez jutott, így nem volt probléma, ha itt aludt a fiú.
2013. jún. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
19 éves lány vagyok, fősulira járok, ami ugyanabban a városban van, ahol élek is, így egyértelmű, hogy itthon lakok. A párom szintén ebben a városban lakik, itt ismerkedtünk meg. Régebben én töltöttem nála több időt, de a családjával gondok vannak egy ideje, így én nem megyek már oda sose, és ő is próbál minél kevesebbet otthon lenni. Hétköznap általában 2 éjszakát tölt itt, illetve a szabadidejét, de elég sokat dolgozik. Aztán pénteken délután jön, ittvan egész hétvégén és hétfőn innen megy dolgozni. Ő 25 éves. A szülei szerencsére nem kérnek pénzt tőle így elég sokat tud félretenni, lassan összejön neki egy lakásra való. Onnantól szintén változni fog a helyzet, valószínűleg én fogok nála sok időt tölteni, amíg össze nem költözünk. Bár egyelőre én nem tudok dolgozni, így nem is költöznék oda, hogy nem tudnék beszállni a rezsibe, stb.
2013. jún. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Húgom 20 éves, barátja 22. A srác péntek estétől vasárnap estig nálunk van. Nagyon rendes srác, minden ház körüli munkában segít nekünk... Hozzájuk ritkán mennek, mert pici lakásban laknak, amúgy rendes család.
2013. jún. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!