Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ismerkedtél meg a szerető...

Hogy ismerkedtél meg a szeretőddel? Otthon mi volt a alibi mikor elkezdődött a viszony?

Figyelt kérdés
Természetesen a kérdés azokra vonatkozik akiknek van/volt szeretője...

2013. júl. 18. 10:23
 1/5 yuda ***** válasza:
68%

Nekem nem volt, de közvetlen környezetemben igen és jó rálátásom van.

Régi beteljesületlen szerelme bukkant fel, akinek szétment épp a kapcsolata és megkereste. Először csak beszélgettek, egyre sűrűbebn találkoztak, először rövidebb időkre...fellángolt a valójában véglegesen soha el nem temetett érzés és így. Jól esett neki, hogy tetszik valakinek, udvarolnak neki..az olyan más, mint a megszokott családi szeretet. :)

Ebből lett hamarosan a szeretői viszony.

Indok?

ott alszik munkatársánál, vagy később jön haza, mert van egy kis lemaradása...persze, csak ha családtagjainak nem okoz problémát, hogy néha, de ilyen módon lefedetten távol marad. :D

2013. júl. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
95%
Én is tudok jó pár ilyenről.A legtöbb szerető általában vagy benem telejesűlt szerelem,vagy pedig valami mukatárs többnyire.Nekem ez a megfigyelésem.
2013. júl. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%

Nekem egy régi ismerősöm tűnt fel a láthatáron. Hivatalosan a szüleim látogattam meg, a párom utálta őket, nem is beszélt velük, meglátogatni meg maximum karácsonykor egy fél napra.

Nem buktam le, viszont később a szeretőmért elhagytam.

2013. júl. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A szeretőm a munkatársam volt. Az akkori párom váltott műszakban dolgozott, így akkorra időzítettem a találkákat, amikor ő délutános volt, így még csak nem is kellett kitalálnom semmit. Vagy volt olyan, hogy kollégákkal megyek ide-oda.
2013. júl. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Amado atya ***** válasza:

Az egyik barátom munkatársnője volt. Összeismertetett vele, aztán ment minden a maga útján, a kölcsönös szimpátia okán.


Alibi? Akkoriban olyan munkakörben dolgoztam, hogy sokszor, és sokat jártam vidékre, külföldre, 2 naptól 3 hétig terjedő időszakokra, így megszokott volt, ha nem otthon alszom.

2013. júl. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!