Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnál ha vendégségben...

Mit csinálnál ha vendégségben lennél, éppen meglenne a menstruációd, ülsz a kanapén és baleset történik?

Figyelt kérdés
Szövet anyagú kanapéról van szó. Szóval az a kérdés, ha véletlenül véres lenne a kanapé ha valakinek nem világos.
2013. júl. 18. 14:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szólnék a tulajnak, és kérnék egy nedves rongyot, hogy feltakarítsam. Ha nem jön ki, akkor kitakaríttatnám.

Egyébként pedig odafigyelnék arra, hogy rendben tartsam magam. Ha pedig várom, mert a napokban kell megjönni, akkor erősebb nedvszívó tisztasági betétet használnék.

2013. júl. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
66%
Uhh, nagyon hülyén érezném magam és átülnék valahova máshova hogy ne tudják meg hogy én voltam..:D
2013. júl. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Ilyen sosem fordulna elő,ha megyünk valahová,akkor mindig tampon+betét,és megoldva.
2013. júl. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%

Nem fordulhat elő.


Még életemben nem volt olyan erős a menstruációm, hogy összevérezzem a kanapét. Másrészt nem megyek vendégségbe, ha erősen van meg, mert idegen helyen nem szeretek betétet cserélni.

2013. júl. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
Ha normálisan felkészülsz a menstruációra ilyen nem fordulhat elő szerintem.
2013. júl. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
El sem tudom ezt képzelni, hogy fordulna elő, de tegyük fel. A "nem én voltam" ovis hozzáállás helyett az lenne a legkorrektebb, ha félrehívnád a háziasszonyt és elmesélnéd, mi történt, majd segítséget kérnél, hogy jóvá tehesd. A felnőttség nem ott kezdődik, hogy kárt csinálok és elfutok. A menstruáció sem valami tragédia, nem kell belőle jelenetet csinálni. Azt is tudni fogják, hogy nem votl szándékos.
2013. júl. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%

Hát volt olyan, hogy féltem ettől az eshetőségtől. Próbáltam úgy ülni, hogy véletlenül se legyen baj, illetve többször felálltam "ellenőrizni" :). Ha mégis megtörtént volna, először elsüllyednék szégyenemben, utána természetesen a lehető legrövidebb idő alatt megpróbálnám feltakarítani.

A 2. hozzászóló humoros volt :), ha átülne az ember máshova, valószínűleg ülhetne megint odébb egy idő után.

2013. júl. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%

Elnézést kérsz a háziasszonytól és kérsz tisztítószert és feltakarítod.

Velem még ilyen nem tortént meg.

2013. júl. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a gyakorlatban nehezen tudom elképzelni, ha nem csak én vagyok a vendég.


Összevérzem a kanapét. Nyilván úgy tudom meg, hogy felálltam, és megláttam. Tehát más is meglátta. Kihívom a házigazdát, vérfoltos fenékkel elhagyom a szobát. Kérek tisztítószert (mivel jön ki a vér?), majd visszamegyek a többi vendég közé, még mindig vérfoltos gatyában elkezdem súrolni a kanapét, míg a többiek jóízűen csevegnek.

2013. júl. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%
Azt mondanám, hogy leöntöttem paradicsomlével.:D
2013. júl. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!