Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnál ha vendégségben...

Mit csinálnál ha vendégségben lennél, éppen meglenne a menstruációd, ülsz a kanapén és baleset történik?

Figyelt kérdés
Szövet anyagú kanapéról van szó. Szóval az a kérdés, ha véletlenül véres lenne a kanapé ha valakinek nem világos.
2013. júl. 18. 14:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
68%
Velem ilyen nem fordulhat elő. Mindig tampont és tisztasági betétet használok, amikor menstruálok. 4 óránál tovább nem hagyok bent egy tampont, de még ilyenkorra sem telik meg annyira, hogy átvérezzen, sosem látszik a tisztasági betétemen sem semmi, csak megnyugtat, hogy bent van. Ha a 4 óra pont a vendégségben telik le, kimegyek a mosdóba és tampont cserélek. Ennyi. Otthon sem véreztem még össze semmit, értelemszerűen ha elmegyek otthonról valakihez, vagy kirándulni, vagy bármi, méginkább ügyelek, hogy ne érjen baleset és ne egész nap véres gatyába kelljen mászkálnom.
2013. júl. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
89%
Mit csináltok, ha vendégségben a klotyóban nincs kuka?
2013. júl. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
93%
Jajj, hát ha a házigazda wc-jében nincs kuka, akkor becsomagolva berakom a táskába, és otthon dobnám ki. Nagy ügy...!
2013. júl. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
90%

Velem ilyen nem fordulna elő, mert ha olyan erős a vérzésem, járni sem bírok, nemhogy vendégségbe menni. De pont tegnap sikerült ugyanezt a helyzetet otthon megoldanom, úgy valamivel kényelmesebb.

Vendégségtől is függ. Ha csak én vagyok, vagy szűk családi, baráti kör, akkor sűrűn elnézést kérek, megoldom a betétcserét, kérek egy másik nadrágot, ha nem vittem volna magammal (vagy szoknyát), és segítek kitisztítani a kanapét. A háziak addigra úgyis intézkednek és nem haragszanak nagyon.

Ha nagy vendágság sok emberrel, távoli ismerősökkel, ismeretlenekkel, akkor ahogy felfedezem a foltot, mások is meglátják és ezzel már meg is halt a buli. A finnyásabbak abban a pillanatban veszik a kabátot, mások kinevetnek, én süllyedek szégyenemben, a házigazda meg dühöng magában. Épp ezért az ilyen vendégsbe duplán-triplán be kell biztosítania az embernek magát (én az éjszakai betétre és a gyakori cserére esküszöm), visz váltóruhát, bugyit és a biztonság kedvéért még kérhet is ülőpárnát. (Én a családi látogatásokkor szoktam kérni, vagy székre ülök.)

2013. júl. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
87%
Égnék, mint a rongy. Aztán kérnék egyet és feltakarítanék. Mivel alapvetően kulturált emberekkel barátkozom, ők valószínűleg ez idő alatt kimennének a konyhába vagy valahova.
2013. júl. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Sűrű bocsánatkérések közepette feltakarítanám, ha nem jön ki az ottani tisztítószerekkel, valami átvérzett hátsómat takaró ruhadarabot kérnék és elrohannék boltba vanish szappanért, mert az tuti kiszedné. A kölcsönruhát meg amint haza jutottam, kimosnám, tisztán visszajuttatnám.

Nekem szokott váratlanul megjönni, nem valami pontos, meg nem is naplózom, de sosem olyan intenzíven indul, hogy vérfürdő legyen belőle, utána meg rendesen bekészülök.


Anyum járt már úgy fiatalon, hogy barátainál aludt, és a hófehér kanapét, ahol feküdt, totálisan átvérezte álmában, mai napig egyik legégőbb élménye.

2013. júl. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az egyik rokonnak jött meg éjjel és nem vette észre.Sirva ment anyuhoz mert szégyelte magát hogy összevérezte az ágyat.

Tegnap voltam dokinál,ott meg a szék volt véres a vároteremben.Jött a nő a tisztitoszerrel sikálta,majd kaptam egy székpárnát.Nem én véreztem össze,mégis én éreztem kellemetlenül magam mikor a nő sikálta.

2013. júl. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!