Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon nehezen viselem el a...

Nagyon nehezen viselem el a ferjem masik hazassagabol szarmazo gyerekeket. Gonosz vagyok?

Figyelt kérdés

Sajnos a ferjemnek egesz evben nincs lehetosege elhozni oket a tavolsag miatt igy egy evben egyszer jonnek hosszabb idore hozzank a gyerekek 2 kamasz.

a ferjem ilyenkor dolgozik de azerrt szan a gyerekekre is idot. Sajnos en ilyenkor sokat vagyok veluk es a sajatjaim es ok egyutt nekem nagyon sok.

Foleg mert a gyerekek maskent vannak nevelve mint az en gyerekeim es nehez a kulonbseget megerteni.

Nagyon buntudatom van irantuk hiszen ok nem tehetnek semmirol hiszen gyerekek.

minden evben rettegve varom azt a par hetet amikor teljessen kibukok munka mellett az osszes gyereket ellatva pont abban a hetekben amikor pihenesre lenne szugsegem az egesz evi hajtas utan.

mas is erez igy vagy en vagyok a kegyetlen gonosz mostoha?


Minden evben szo szerint belebetegszem



2013. júl. 16. 12:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
Az, hogy hirtelen 2 gyerekes anyából 4 gyerekes anya leszel nem csoda, hogy fárasztó.
2013. júl. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
53%
a két saját gyerek a mostani párodtól van, vagy előző kapcsolatból "hoztad"?
2013. júl. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A férjed miért nem vesz ki ilyenkor szabit? A te nyakadba varja őket és ő meg alig látja őket.
2013. júl. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom meg akarsz felelni mindenben és ezért érzed azt , hogy fárasztó neked.Hiszen 2 kamaszt el kell látnod.
2013. júl. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
56%
Ilyenkor cuccold fel a gyerekeid és menjetek el anyádhoz két hétre, a férjed meg vegyen ki szabadságot és legyen velük.
2013. júl. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Erről beszéltél már a férjednek? Mi a véleménye?
2013. júl. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Sajnos szuleim nem elnek mar.

Az o szulei nagyon messze laknak

Nem 4 gyerek van nyaron velem hanem 6 egy felnott gyerek 2kamasz es egy kicsi.

Kozos gyerek nincs nem is lesz.

Minden nyaron 6 het nagyuzem mindenben

A gyerek sajnos nem szoktak meg hogy segitsenek.

Ha megkerem oket a ferjem ramszol hogy ne csesztessem a szegeny gyereket mert szenvedtek mar eleget.

Ezen kivul nincs alvasi ido nekik igy egy percem sincs a ferjemmel kettesben.Il

A valas utan 3evvel ismertem ot meg tehat exet nem ismertem soha.

2013. júl. 16. 13:31
 8/17 anonim ***** válasza:
59%
1 felnőtt 2 kamasz és 1 kicsi az 4 gyerek. ???
2013. júl. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

A fejem szerint ne nyavogjak birjam ki es szeressem oket hiszen az o vere nagyon komly faraszto munkam van es otthon szeretnek laztani pihenni utana tisza lakasban ezti fimmel beszelgesselnem gurizessel es gyerekek utan pakolas takaritassal.

A sajatjaim tudjak mi a feladatuk de a vendeg gyerekek sajnos semmire nem hajlandoak maguktol.

2013. júl. 16. 13:46
 10/17 A kérdező kommentje:

Az en 4 gyerekem egy mar 20 eves tehat felnott es az o ketto gyereke az 6 ugye.

A felnott gyerekem mar onnalo lakasban lakik de naponta hazajar a csaladi meleg vacsorara es segit nekem.

2013. júl. 16. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!