Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 38 éves nö,53 éves férfi.15...

38 éves nö,53 éves férfi.15 év korkülönbség nagyon sok? Nem merem. Olyan átkozottul fiatal és szép. Miért pont én kellenék neki?

Figyelt kérdés
És még a fönöke is vagyok. Szép kis helyzet, mi?
2013. júl. 19. 00:40
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
88%
Elég sok. Nem tudom miért pont te kellenél neki. Attól is függ, hogy nézel ki. Ha tele vagy zsével, akkor nyert ügyed van.
2013. júl. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
59%
Azért kellesz neki, mert a főnöke vagy. Mondd el neki, hogy leváltottak, kisemmiztek, nézd meg mit fog tenni, ha egy darabig úgy is viselkedsz, mintha...!
2013. júl. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Hát ez az. Az elsö együtt töltött hétvége után beadta a felmondását. Mondván nem akar bonyodalmat. Most komolyan: meg lehet érteni egy nöt?
2013. júl. 19. 00:53
 4/32 anonim ***** válasza:
49%

" Miért pont én kellenék neki?"

Ezt komolyan kérdezed? Még csak az első sort olvastam már az volt a véleményem, nem hogy a főnöke vagy.

2013. júl. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
67%
Fényképet nem teszel fel magadról? Hátha szívtipró külsőd van.
2013. júl. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
70%

Minek dolgozni ha eltartják :)


Na jó ez gonosz. Az idő majd eldönti mi lesz.

2013. júl. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
78%
Jaj bocs kérdező, csak most olvasta, mit írtál másodjára. Sajnos lehet, hogy csak a meló miatt feküdt le veled, aztán nem bírta folytatni, inkább lelépett. Vagy férjnél van, és esetleg bűntudata lett utána, és ezért lépett le. Fel a fejjel, lesz még másik helyette biztos.
2013. júl. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Nem vagyok tele pénzzel. Testnevelö tanár voltam, majd fitnessz edzö és jelenleg én vagyok az igazgató ott, ahol ö matematikát és filozófiát tanít. Egyébként ö elvált, nekem meg meghalt a feleségem 12 éve. Elsö komolyabb kapcsolat lenne azóta, de berezeltem és úgy viselkedek, mintha saját tanítványom lennék.
2013. júl. 19. 01:03
 9/32 anonim ***** válasza:
39%
Küldj neki egy romantikus szerelmes sms-t, amiben meghívod egy éjszakára a Hiltonba, és vegyél neki gyémántköves gyűrűt pl.
2013. júl. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
62%
Bocs! Akkor a Hilton törölve. Írd meg neki, hogy mennyire hiányzik, meg hogy mit szeretsz benne. Több ötlettel inkább nem rukkolok elő. :)
2013. júl. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!