Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyitott már rátok a gyerek...

Nyitott már rátok a gyerek miközben szeretkeztetek?

Figyelt kérdés
Mennyi idős volt akkor? Beszéltetek vele a történtekről? Ti hogy fogtátok fel, viccesen, kínosan, nem zavart különösebben? És a gyerek, tudjátok esetleg, mit gondolt utána?
2013. júl. 19. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem,mert mindig kulcsrazárjuk a hálószobaajtót.


Olyan többször volt már,hogy be akart jönni,olyankor vagy sikerült elküldeni játszani azzal,hogy mindjárt megyünk mi is,vagy félbe kellett hagyni,mert sírt,de meg sosem látott még.

5 éves most.

2013. júl. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%

Igen, egyszer:D A fiam akkor 6 éves lehetett. Szerencsére mi épp a takaró alatt voltunk. Berontott, ránk nézett és azt kérdezte: -Mi van, birkóztok?

Aztán elmondta, amit akar, és kiszaladt. Én próbáltam kipuhatolni, mit fogott fel a dologból, de úgy tűnt, semmit nem vett észre, így nem feszegettem nála a témát. De szállóige maradt, szoktuk a férjemmel emlegetni, hogy megyünk birkózni? :D

2013. júl. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
ajtórács,lánc,és akkor te sem zárod magad be-eszembe sem jutna bezárkózni úgy h közben a gyerekem szabadon van a lakás többi részében ilyen felelőtlenséget eszem áll meg-és ő is szólhat ha van valami,meghallod stb. még h bezárkózni jézusom..
2013. júl. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!