Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak nekik hogy haggyák...

Mit mondjak nekik hogy haggyák abba végre?

Figyelt kérdés
A szüleim állandóan 5-10 percenként dohányoznak, engem az nem érdekel, csak az hogy én még sosem dohányztam így tehát a füstöt nem bírom panellakásban lakunk és a konyhában, mindenhol szívják. Mit mondjak nekik hogy haggyák abba végre? Én le@rom az ő egészsgüket viszont én sportolok, és még életemben egyszer sem gyújtottam rá viszont így szívom a füstöt ami még jobban egésszégkárosító passzív dohányzó vagyok már lassan, , meg egyébként is minek az embereknek dohányozni? Mi értelme van? feszültséget futással is le lehet mondjuk vezetni, meg bármi mással.
2013. júl. 19. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát... együttérzek. Kérd meg őket, hogy legalább az erkélyre menjenek ki, vagy csak nyitott ablak mellett dohányoznak, mert különben téged ez nagyon zavar. Ha ezt nem tartják tiszteletbe, akkor egyszerűen bunkók a szüleid. Sajnálom és sok sikert!
2013. júl. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem sok mindent tudsz csinálni. Leülhetsz velük beszélni erről, hogy legalább az erkélyre menjenek ki, hátha megteszik, de ha eddig nem jutott eszükbe, hogy odafigyeljenek rád is, hááát.....
2013. júl. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Inkább menjenek el a sarokra. A szomszéd az ablakban fújja egész nap, és összefolyik a szemem a füsttől.


Mondd meg nekik, ha annyira szeretik a cigifüstöt, zárkózzanak be az egyik szobába, ragasszák le a nyílásokat, és szívják tele magukat.

2013. júl. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát probáld meg mekik elmagyarázni, hogy te tiszteletben tartod az ők döntéseiket és felőled nyugodtan dohányozzanak de te is elvárod, hogy tiszteletbe tartsanak téged. Mond meg. hogy legalább például menjenek ki az erkélyre és csukják be maguk mögött az ajtót vagy oldjátok meg valahogyan. Tapasztaltam én is azt, hogy milyen ha dohányoznak melletted szóval teljesen megértelek. Még egy tanács, próbáld meg neki minél szebben elmagyarázni mert a kiabállással semmire rem mész.

Sok sikert.

2013. júl. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!