Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit mondjak a nővéremnek?

Most mit mondjak a nővéremnek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a nővérem szokta kimosni a törölközőket,én meg a törölközőbe szoktam beleélvezni.Ő meg állandóan kérdezi hogy hová használok el annyi törölközőt.Mert hát egy héten többször is szoktam önkielégítést végezni.Én meg már nem merek kitenni a szennyes tartóba a használt törölközőt hanem eldugom az ágy alá,azt mikor nincs itthon gyorsan beteszem a mosógépbe.Mert mindig veszekedik hogy már megint ennyi meg annyi törölköző el van használva.És kérdezgeti hogy mit csinálok a sok törölközővel,én meg alig tudok rá mit válaszolni rendszerint hazudok valamit,de ő meg nem veszi a lapot úgy csinál mintha egy robot lennék akinek semmire nincs szüksége.Szégyenlem megmondani neki ezt a dolgot.
2013. júl. 2. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
használj zsebkendőt....
2013. júl. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne a törölközőket kend össze, használj zsebkendőt. Mennyivel egyszerűbb lenne, nem gondolod?!
2013. júl. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagy vagy ahhoz, hogy kiverd, egy mosást is el tudnál indítani, nem gondolod?


Tényleg használj zsepit.

2013. júl. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy WC papírt... :D
2013. júl. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Használj zsepit vagy az aznapi pólód.
2013. júl. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Verd ki a zuhany alatt, az a legegyszerűbb és a legtisztább.

Természetesen ha a csempére vagy akárhova megy, mosd le!!!

2013. júl. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%

Vagy akár a tenyeredbe is intézheted, aztán megmosod a kezedet?...


Azért engem is kiakasztana, ha folyton azért kell törölközőt mosni :D

2013. júl. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy mondd meg a növérednek, hogy neked ez a perverzitásod. Csak törülközöbe tudsz élvezni. De még ennél is jobban élvezed ha ö látja a törülközöben a geszidet. MERT IGY VAN! NEM? Különben találtál volna már rá más megoldást.
2013. júl. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

törölköző LoL!

Használj zsepit, mint mindenki más :D

2013. júl. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Most már megoldottam:)

2013. júl. 4. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!