Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szülők miért ébrednek fel...

A szülők miért ébrednek fel ilyen gyorsan?

Figyelt kérdés

Anyukám semmire nem kel fel de ha én vagy tesóm szólunk neki, hogy "anya" még végig se mondom de már kérdezi, hogy tessék. Ez mindig is így volt.

Apukám is ilyen, valamelyik nap mondta, hogy keltsem majd fel és még végig se mondtam csak annyit, hogy ap, de már kinyitotta a szemét.

Olyan vicces :D ha valaki egymásnak szólnak vagy valaki más kelti fel őket akkor nem reagálnak ilyen gyorsan. Ez miért van?



2013. júl. 19. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Én csak magamról beszélhetek. A kamasz fiam minden rezdülését megérzem, pedig nem egyszobában vagyunk, hanem egymás mellettiben. Volt olyan, hogy csak álmában beszélt, nem hangosan, normál hangon, a legmélyebb álmomból meghallottam. Anyai ösztön, vagy nem is tudom mi, de ez van :)
2013. júl. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Apukám keveset van itthon munka miatt és néha anyával alszom egy ágyban és valahonnan tudja, hogy nem alszom. Egyszer háttal voltam neki, meg se mozdultam és megkérdezte, hogy miért nem alszok, én meg csak néztem, hogy honnan tudja. Aztán később csak megfordultam és felkelt rá O.o
2013. júl. 19. 19:46
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Ez már babakorban is így van, a gyerek fordul egyet a másik szobában, és anyának máris kipattan a szeme. Ez az őskorban a túlélést jelentette, gondold el, ha nem így lett volna, minden gyereket felfaltak volna a vadállatok. Szerintem innen ered, evolúciós berögződés.
2013. júl. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Nálam is így van amióta anya vagyok.Az összes rezdülés,még be sem libben a szobába,már fel is vagyok.

Amúgy én is jobban alszom,ha tudom,hogy a gyerek alszik már,lehet hogy anyud is így érzi.

2013. júl. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Ez olyan érdekes de szerintem tök jó :)

Hát nálunk én néha még 1-kor is ébren vagyok, anya meg már 9 körül alszik.

2013. júl. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk apa ébred fel gyorsan. Anya többnyire 8-9 fele alszik és nem szokott felébredni,hogy mi éjfélig "lármázunk" :D

értsd: tv,gép, pótvacsi, akármi

2013. júl. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
És a lélegzéséből is tudtam, a amíg picike volt, hogy alszik-e vagy felvan.De ez most is így van a férjemnél is, a szuszogásából tudom, hogy alszik, vagy csak akar aludni :)
2013. júl. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szülői megérzés, ösztön. Anyukám azt is megérezte, ha kiskoromban nem oda mentem, ahova otthon mondtam. Rögtön felhívott és kérdezte, hogy hol vagyok. Meg azt is tudja, hogy mikor nemtudok aludni, pedig külön szobában alszom és ha csak fekszem ébren éjszaka, bekopog, hogy van e valami baj.
2013. júl. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyukám is tudta mindig, hogy mikor alszok vagy mikor nem! Mikor megszoktam viccelni, hogy alszok ő akkor is tudta, hogy nem! És én is, ha kimondtam a nevét:anya! Már ébren is volt, mindegy milyen álmos is volt!
2013. júl. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az én anyum is ilyen. :)


A vicc az, hogy rosszul hall, nappal hallókészüléke van (45 éves), de ha este elsuttogom, hogy "anya", azonnal kipattan a szeme, és felül, mintha bolha csípte volna meg.

2013. júl. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!