Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetnek ennyire felelőtl...

Hogy lehetnek ennyire felelőtlenek a szülők, hogy megengedjék a gyereküknek, hogy pancsoljanak a szökőkutakban?

Figyelt kérdés

Rengetegszer figyelmeztetik, hogy a szökőkutak tele vannak szennyel és, hogy milyen fertőzést lehet elkapni. Ennek ellenére a gyerekek félmeztelenül pancsolnak a város szökőkútjaiban. A szülők is velük vannak, de nem szólnak rájuk.


Tegnap a Kosztolányi Dezső téri parkban két kisgyereket láttam meztelenül a vízesésnél (nem tudom, ezt minek lehet nevezni). Tényleg nem cigányok voltak! Lehet, hogy a meztelenség természetes dolog, de ilyet nem lehet csinálni a városban. Mikor a páromnak elmeséltem ezt, ki volt akadva.


Jómagam is kisgyerekes anyuka vagyok. Sem én, sem a párom nem engedjük a fiunknak, hogy ilyesmit csináljon. Egy normális szülő nem akarja, hogy a gyereke beteg legyen.



2013. júl. 19. 09:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
37%
Az enyém is odamegy a szökőkutakhoz, de csak a kezét (ruhástól) szokta beledugni, vagy néha át-átszalad alatta. Nem hiszem, hogy ettől beteg lenne, de én se engedném neki, hogy ott fürödjön meg álljon a vízsugár alatt.
2013. júl. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
67%

Atya ég...

Tényleg nem a meztelenség, de azt a vizet vegyszerekkel kezelik fürdőzésrnem alkalma, tuti hogy hívtam volna a rendőröket, lehet egy jó lecseszés a szervtől segített volna. Csak a gyerekek érdekei miatt.


Mert az, hogy a lábukat belelógatják az jó, legyen.... De amúgy...fujj

2013. júl. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
64%
Jajj ugyan már... Régen is a mocskos folyókban,ilyen-olyan helyek fürödtek a gyerekek. Nem kell minden fiszfasztól óvni a gyereket. Pont ezért olyan a mai fiatalok immunrendszere, amilyen. Az más kérdés, hogy szerintem sem.illik városban meztelenül a szökőkútban pancsizni.
2013. júl. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
80%

Én még nem láttam ilyet, el sem tudom képzelni.Speciel én még a strandon sem engedném , hogy meztelen legyen. Egy kisgatyát a legmelegebb időben is elbír az a gyerkőc.

Teljesen egyetértek veled, kérdező.

2013. júl. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Első, az én fiam is imádja a kezét vízbe mártani a szökőkutaknál. Ilyenkor meg szoktam neki mondani, hogy nem szabad ebből a vízből inni vagy, hogy ne vegye a szájába a kezét ez után.
2013. júl. 19. 09:24
 6/26 anonim ***** válasza:
78%
azért a koszos folyó és a vegyszerek között van különbség...(víz lágyító, algamentesítő, stb)
2013. júl. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
73%

3-as

Igen a mai napig fürdenek a folyókban, én is teszem, sőt a Duna vizéből ittam is már, még hasmenésem sem lett (fogadás kamaszon)

De a szökőkutak vizét nagyon durva vegyszerekkel kezelik, itt a téren újpalotán ahogy kegyek el mellett érzem a szagát is.

Ráadásul egész szezonban ugyanaz a víz forog amive a madarak gyönyörűen belepiszkítanak, ilyen koncentráltam pedig különösen veszélyes.

Egy kisgyerek pedig sokkal hamarabb megfertőződnek


(Meztelenkedés: ez mindenkinek a saját nézetei szerinti dolog, valaki naturista, valaki nem ennyi)

2013. júl. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
72%
A folyó régebben nem volt koszos. Most már sok folyó az, de csak mert szennyezzük. A folyók vizét itták, abban fürödtek, mostak itattak állatokat az arra kijelölt helyen. Egy kissé más mint a klóros állott víz.
2013. júl. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
59%

*Újpalotán, ahogy megyek el mellette


**kisgyerekek

2013. júl. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Hármas: Ezért volt kiakadva a párom, hogy a két gyerek meztelenül pancsolt a városban. Legszívesebben feljelentené a felelőtlen apát emiatt.


Négyes: mi sem engedjük, hogy a fiunk a fürdőruhás strandokon (vagy uszodákban) meztelenül flangáljon, mint a többi kisgyerek.

2013. júl. 19. 09:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!