Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 nap múlva indulok még...

3 nap múlva indulok még mindig nem döntöttem?

Figyelt kérdés

Tettem fel egy kérdést,még mindig nem tettem pontot a dolog végére itt katogok napok óta és egyszerűen jutok dűlőre.Egyszerüen nem tudok dönteni.Itt a kérdés.


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


2013. júl. 20. 08:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én mennék, 4 hónapot ki kell bírnia egy kapcsolatnak, ha nem akkor meg úgyis mindegy.
2013. júl. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Jajj,még mindig ezzel szenvedsz? :)

Ne kattogj már ezen! Minden ki mondta, menj!

Úgyhogy irány csomagolni, és indulás! :))

2013. júl. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem ne menj, mert így egy valóban szükségben lévő, elszánt ember kaphatja meg az állást.
2013. júl. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Utolsóval értek egyet. Ne menj, hadd menjen olyan, aki tényleg akarja.
2013. júl. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Valaki azt írja hogy menjél valaki azt hogy ne mert inkább kapja más aki lelkesebb.

Én azt mondom hogy döntsd el hogy mi a fontosabb, a munka vagy a friss kapcsolatod.

Ha jól láttam 2 hónapja vagytok együtt ez még elég kevés szerintem, lehet hogy a párod nem bírná, de nem tudhatod.

Amennyire én tudom ilyenkor még nagy a fellángolás mindkét fél részéről nagyobb mintha egy 2 éves kapcsolatról lenne szó, de ugyan akkor több esély is van a félrelépésre.

Ha úgy döntesz hogy a munkát választod akkor beszéld meg a pároddal hogy megvárjátok egymást, meg gondolom kint tudtok interneten beszélni minden nap.

4 hónap munka nem olyan sok idő én szerintem, meg mondjuk ha ott szerzel 4 hónapos munkatapasztalatot az sokat számíthat az itthoni álláskeresésben mert azzal több esélyed lesz munkát találni, mert külföldön keményebben kell ám dolgozni és itthon ezért várják tapasztalatom szerint elsősorban azokat akik dolgoztak már külföldön hasonló munkakörbe.

Én nem mondom azt hogy maradj és azt sem hogy menjél. De döntsd el hogy neked mi a fontosabb, mert mi nem dönthetünk helyetted. Ha végképp nem tudod eldönteni dobj fel egy érmét és ha mondjuk írás, akkor mész, ha meg fej akkor maradsz.

Más ötletem nincs.

2013. júl. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
MENJÉL!!!Ilyen lehetőség nem mindig adódik,használd ki.Az a tapasztalat nagyon hasznos lesz itthon.
2013. júl. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Szerintem egy két hónapos kapcsolat még annyira friss, hogy ebben az időszakban még nem "mi vagyunk", hanem "én vagyok", tehát a saját, és csakis a saját érdekedet kell nézni. Elhiszem, hogy elmélyültnek érzitek a kapcsolatot, talán az is, de az is lehet, hogy még csak a rózsaszín köd, a kezdeti hatalmas lángolás. Írtad, hogy menni szeretnél, mert bizonyítási vágyad van, de négy hónap különlét alatt bármi történhet. Ez így van, de egy kapcsolat első hat hónapjában sok minden megtörténhet akkor is ha együtt vagytok, nem külön. A következő négy hónapban még el is szállhat a rózsaszín köd, és rájöhettek, hogy nem is annyira idill a kapcsolatotok, és akkor mi van? Akkor az van, hogy egy tévedés miatt elszalasztottál egy olyan munkalehetőséget, ami nagy mértékben befolyásolhatja a jövődet.

Ha valóban elmélyült, komoly a kapcsolatotok, akkor nagy valószínűséggel simán megvárjátok egymást, ha pedig nem várjátok meg egymást, akkor pedig örülhetsz, hogy mentél, nem szalasztottad el a lehetőséget, mert az azt jelenti, hogy minden bizonnyal egyébként sem lett volna nagy jövője ennek a kapcsolatnak.

2013. júl. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Szerintem menj. :)

Ha tényleg olyan mély,komoly érzéseitek vannak,akkor kibírja a kapcsolatotok,ha pedig csak 1 szimpla fellángolás,akkor meg így is-úgy is el fog múlni,és akkor ott állsz és vered a homlokod a falba,hogy miért nem mentél :)

Egyébként meg ott van a skype,azon beszélgethettek.Vegyetek 1 mikrofont, esetleg webkamerát és máris tűrhetőbb a dolog. 4 hónap meg igazán nem sok. :)

2013. júl. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként már eldöntötted, mert azt írod, hogy 3 nap múlva indulsz. Szóval jó utat!
2013. júl. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
velem volt hasonló, két hónapos kapcsolatban a barátom külföldre ment ráadásul beláthatatlan időre. Eszembe sem jutott visszatartani, képzelem h utálta volna magát, ha kiderül két hónap múlva h mégsem illünk össze és miattam itt maradt. 1 évre rá mentem utána, és működött a dolog.
2013. júl. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!