Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom folyton fogdos ami...

A párom folyton fogdos ami engem nagyon zavar. Én úgy szeretnék élni mint a többi pár. Mit tegyek, hogy ne csinálja ezt?

Figyelt kérdés
2013. júl. 21. 09:28
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
90%
Én nő vagyok és imádom, ha a párom fogdos, ölelget, simogat. Nem a pároddal van baj, hanem rosszul választottátok meg egymást. Neki mások az ilyen szintű igényei, mint neked. Sosem vezet jóra, ha egy bújós típus egy ridegebb emberrel él együtt.
2013. júl. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
mit jelent az, hogy fogdos? hogy odanyul lentre, meg ilyenek, vagy csak popósimi stb. bár eberek között az is dúrva, mert mást nem kell zavarba hozni, utána meg az van, hogy nézi mit csináltok. szóval? mennyire fogdos dúrván?
2013. júl. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
67%
De az utcán vagy csak otthon?
2013. júl. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Mi 10 éve vagyunk együtt de nemigen tudok úgy elmenni a párom mellett a lakásban hogy ne érjek hozzá valahogy :) furcsa lenne ha ennek nem örülne,nem szeretném ezt érezni..35/F
2013. júl. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
30%
áááá, egy hete kiveséztük a kérdést, keresd meg, és olvasd el azokat a válaszokat.
2013. júl. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

bocs de ez a vicc ugrott be :

Két haver találkozik,az egyiknek nagy lila folt van a szeme körül.

-Hát veled mi történt ?

-Á ,be volt hajolva az asszony a hűtőládába,én meg gyorsan hátulról beakasztottam neki ,erre egy fagyott csirkével pofán vágott !

-Miért, nem szereti talán hátulról ?

-De,csak nem a Tescóban.

2013. júl. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Ezzel csak azt éreztet velem, hogy csak szexre kellek neki.
2013. júl. 21. 10:01
 8/34 anonim ***** válasza:
hát de válaszolj már, hogy mit jelent az, hogy fogdos. hol? milyen helyzetekben, stb. mert ha csak otthol, nemtom mi lenne a jobb, hogy ha nem fogdosna és menne másfele
2013. júl. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Egyálltalán ne fogdosson. Szerinted milyen ha valakit fogdosnak? Mert úgy látom nem tudod.
2013. júl. 21. 10:10
 10/34 anonim ***** válasza:
70%
Vonulj zárdába.
2013. júl. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!