Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavar, hogy párom folyton a...

Zavar, hogy párom folyton a tesóival mászkál mindenhova? Mit tegyek hogy ne zavarjon?

Figyelt kérdés

Kezdeném ott, hogy elég rossz családba születtem, barátnőimnek néhanapján, ha már nem bírom idegekkel, el szoktam panaszkodni hogy milyen rossz otthon, hogy nem bírom. Csak hogy értsétek, barátnőim mindig azt mondják, hogy ők a helyemben ezt tuti nem bírnák, inkább vennének fel diákhitelt, eladósodnának, mert hogy még az is jobb annál ami nálunk van. Azt mondják, hogy csoda hogy ilyen normális vagyok, hogy nem bolondultam még meg a családomtól.

Átlátom a helyzetemet, és tudom értékelni magamat is. Tudom hogy "kicsit" önző vagyok, irigy, féltékeny is. De ha normális családban nőttem volna fel, lehet nem lennék az :(

Nagyon sokminden zavar párommal kapcsolatban, és az ő családja is elég furcsa. Az anyja, direkt noszogatja a lányát, hogy menjen a fiával mindenhova. Úgy néz ki a helyzet, hogy párom még csak tankolni sem megy egyedül, mert folyton viszi a hugát mindenhova, mivel ő otthon van, és általában nyáron mindig ráakaszkodik barátomra, ami engem nagyon zavar. Mi ketten soha sehova nem tudunk elmenni ketten, mert ő szinte állandóan jön velünk.

Szerintetek velem van a baj, hogy zavar ez a dolog? Mit tegyek?


2011. aug. 12. 11:28
 1/6 CM_Punk válasza:
először is tudd a pont és a kérdőjel közti jelentésbeli különbséget :) de hogy normális válasz legyen, szerintem próbálj megbarátkozni a húgával, vagy, ha ez nem működik, akkor állj a sarkadra és mondd meg a barátodnak, hogy vele akarsz lenni nem a családjával. ha szeret nem hiszem hogy sokáig fog gondolkodni.
2011. aug. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
szerezz a hugának pasit
2011. aug. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A hugának nem kell pasi, mert ő az a fajta lány, aki még életében nem beszélt rokonokon kívül férfivel. Szerény, visszahúzódó..
2011. aug. 12. 11:59
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez beteges.

Akármennyire is szereti valaki a testvérét, egy egészséges párkapcsolatban a párjával is van magánélete.

Sajnos nem tehetsz semmit, a párodnak kellene ráébrednie, hogy nem egészséges, amit csinálnak és leállítani a húgát, aki gondolom szintén nem 10-12 éves már.


Még ha a lánynak nem is kell pasi, a normális az lenne, ha a barátnőkkel járna el szórakozni, beszélgetni és nem állandóan a bátyja nyakán lógna.

Az anyukáról is megvan a véleményem, ha ezt nem éri fel ésszel.

2011. aug. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Annak a lánynak nincsenek barátnői.

Senkivel nem mer szóba állni.

Évek óta ismerem, azóta amióta a páromat, és soha nem kérdezett tőlem magától semmit! Soha nem jött oda hozzám hogy, mindig én kezdeményeztem a beszélgetést.

Ha akar valamit nekem mondani, akkor barátomat hívja fel, és vele üzenteti meg nekem.

2011. aug. 12. 16:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Beszélgess a csajjal, szervezz programot csak kettőtöknek, beszélj hozzá sokat, ne kerüld a testi kontextust. (perverzebb fajtáknak csak ilyen bátorító hátsimi, vagy karonboxolás esetleg ölelés) Két dolog lehetséges: 1. a csaj írtó kényelmetlenül és kellemetlenül fogja érezni magát és nem lesz kedve a közeledbe menni. 2. a csaj elkezd megnyílni és talán mások felé is több bizalommal lenni. Teljesen mindegy részedről melyik történik meg. :)

Másik, ami beválhat, de függ tőle is: ajánlj neki mmorpg-t. Pl perfect world :D be tudja szívni az embert de lehetőség van szabadabban ismerkedni, nem pasizni, de könnyebb ismeretlennek kiönteni a lelkét, jobb lesz ha megteszi. Persze neki nem kell ez az ajánló szöveg, csak ah de jó játék ismersz valakit, aki játszik, mesélt róla stb stb :)

A bátyját valószínűleg nem zavarja a dolog, vagy nem tud ellene tenni esetleg nem akarja, hogy a húga teljesen kirekesztettnek érezze magát, netán vagdossa magát egyebek, nem hiszem, hogy jó ötlet lenne fellépni ellene.

2013. jún. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!