Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 éves férfi vagyok. Anyám...

30 éves férfi vagyok. Anyám 16 éves koromól 25 éves koromig egyfolytában cseszegetett minden létező dolgogért. Igaz már nem otthon élek de úgy érzem még manapság is érzem annak hatását. Érdemes lenne pszichologúshoz fordulni?

Figyelt kérdés
Anyám egy szarkasztikus besavanyodott ember volt mindig is,minden létező dolgoért le lettem cseszve.Legyen az egy apróság,volt olyan nap hogy pl haza jött munkából egész estik nyomatta a hülyeséeit,persze engem betalálva mindig.Sajnos 25 éves koromba tudtam elköltözni otthonról,de a mai napig érzem romboló személyiségének hatását.Ez meglátszik a párkapcsolatomon és bárhol,ami a hiényzó önbizalmamba nyilvánul meg többynire.Hasznos tagja vagyok a térsadalomnak,hobbim van,több nyelven beszélek stb.Most is van párkapcsolatom de bizalmatlan vagyok és ez tudom hogy az önbizalom hiényomnak köszönhető ami a földig volt tipórva annó.Hogy tudnék ezen változtatni?Akár hányszor eszembe ju,mérhetetlen gyülőlet lesz urrá rajtam.Mivel segythetnék magamon?
2013. júl. 21. 15:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hasonló múltam nekem is van.

Szerintem egy férfinak férfiak részéről történő megerősítésre volna szüksége férfi módon. Bedő Imre működteti a Férfiak klubját, rá tudsz keresni neten.


Azóta változott valami, használt valami?

2019. máj. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!