Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem hisz bennem senki?

Miért nem hisz bennem senki?

Figyelt kérdés

Sportriporter szeretnék lenni, tényleg nekem való lenne, kicsi korom óta tudom, hogy ezt szeretném csinálni, tanulom ami kell hozzá stb.

A szüleim nem ellenzik és mellettem állnak, bár mindketten úgy gondolják, hogy jobb képességű vagyok, mint hogy olyan "büfészakra" menjek, mint a kommunikáció, mert féltenek, hogy nem tudok majd elhelyezkedni. - Ezzel még nincs is gond, de a család többi tagja minden egyes családi ebéden-vacsorán stb rákérdez, majd lehúz, hogy ez hülye ötlet, nem fog összejönni (nem vesznek majd fel, nem lesz munkám, hülyeség stb stb) Nem tudnak eltántorítani, de nem értem, miért nem tudnak hinni bennem, hogyha látják, hogy ezt akarom csinálni (mint mondtam, kicsi korom óta ezt mondom mindenkinek, tényleg így is gondolom) Mit tehetnék?


2013. júl. 21. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
küzdj tovább az álmaidért!
2013. júl. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Folytasd az álmaid. Tegyél érte, próbálj megismerkedni olyan emberekkel akik később segíthetnek az elhelyezkedésedben. Olyan emberekkel próbálj kapcsolatot kiépíteni akik elég nagy valakik a médiában.
2013. júl. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az álom jó amúgy - de ne kommunikáció szakra menj.. Inkább valami sporttal kapcsolatos képzésre, sokkal több esélyed lesz.
2013. júl. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Első kettő köszönöm :) Harmadik, mire gondoltál például? Sportkommunikáció?
2013. júl. 21. 22:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Át kéne nézni a TF szakait. Inkább sportmanager vagy hasonló. A komm. szakok mind habi szakok.
2013. júl. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!