Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg fog valaha enyhülni a...

Meg fog valaha enyhülni a családom? Férjhez mentem a nővérem volt férjéhez és azóta nem akarnak szóba állni velem.

Figyelt kérdés
A nővérem miatt váltak el, nem én voltam a válás oka. A családom most mégis úgy bánik velem, mintha elárultam volna őket. Nem értem miért ilyen ellenségesek velem/velünk. Valamiért bebeszélték maguknak, hogy a férjem milyen csúnyán elbánt a nővéremmel, pedig pont fordítva volt.
2013. júl. 22. 09:25
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
98%
Nem semmi, nagyon bátor vagy. Ha én lennék a nővéred, én nem bocsátanék meg neked.
2013. júl. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
93%
UPSZ. Ez giga ciki... De az élet néha produkál fura dolgokat. Ezt a helyzetet csak a nővéred oldhatja fel...ha akarja.
2013. júl. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
88%

Valamilyen szinten megértem a családod problémáját.

Én sem nézném jó szemmel ha a húgom összejönne a férjemmel és hozzá is menne. Még szerencse hogy minket ilyen nem fenyeget.

Ez azért kicsit gusztustalan volt tőled. De ha vele akarsz lenni akkor legyél de ne csodálkozz hogy a családod nem áll veled szóba. Te se keresd őket és ennyi. Már új családod van, és valószínű soha nem fognak neked ezért megbocsátani, főleg a nővéred.

2013. júl. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
91%

Nos, elég nehéz azt feltételezni, hogy semmi nem volt köztetek a házasságuk alatt.... En nem bocsátanék meg neked, az biztos.

Alapszabály, hogy jo barát, családtag kedvesét, exét, illetve olyan személyt, aki felé gyengéd érzelmeket táplál TABUnak tekintünk.....

2013. júl. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
86%
Jobb testvért kívànni sem lehet-.-
2013. júl. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
91%
Nem fognak megenyhülni, ez a szituáció tabut feszeget. Lehetne fokozni viszont: nincs esetleg egy húgod?
2013. júl. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
79%

aztapaszta, normális???

halnék meg egyedül, szenvedjek, mint a kutyák, de barátnő vagy családtag pláne nővér exével összejönni...

és te csodálkozol?

teljesen mindegy, hogy ki miatt ment tönkre a házasság, ha a nővéred a legszemetebb feleség volt és nem tudom én.. bármit elkövetett, akkor sincs jogod, nem teheted, hogy össze jössz a volt férjével,

meg mi az, hogy valaki nem áll ki a testvére mellett, még abban az esetben is ha nem ad neki igazat

bocs a sok rizsért, de nálam ennél jobban nem sok minden tudja kicsapni a biztosítékot

2013. júl. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
82%

bocs de volt egy ilyen vicc :

-Bátyuskám,veled sokkal jobb kefélni,mint az apuval !

-Tudom hugocskám,mert mondta ezt már az anyu is nekem.

2013. júl. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
89%
Én sem bocsátanék meg soha a családod helyében. Ez nagyon gáz...
2013. júl. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
51%
Lehet, hogy ezt nem fogják elfelejteni. Mondjuk szerintem nem kéne rád haragudni. A nővéreddel elváltak, már nem voltak együtt mikor te összejöttél vele. Nem te szedted szét őket. A család pedig persze, hogy a férfit hibáztatja mert elfogultak a nővéreddel szemben. Felnőttek vagytok, a nővéreddel már elváltak, ha szeretitek egymást akkor mért ne? Erről ti nem tehettek. Szerintem ez nem is csúnya húzás, csak azért ne szeresd mert a nővéredé volt és akkor nem szabad? Miután elváltak semmi beleszólása nincs se a nővérednek se a családnak.
2013. júl. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!