Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 25 éves nő vagyok. Ha egész...

25 éves nő vagyok. Ha egész nap csak a házimunkát végzem el, mennyi kalóriát kell bevinnem hogy fogyjak?

Figyelt kérdés
2012. aug. 7. 18:11
 1/8 anonim válasza:
EN NEM SOKTAM SZAMOLNI A KALORIAKAT,DE EGYEL TOBSZOR KEVESEBEKET,ES IGYAL NAGYON SOK VIZET.
2012. aug. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
3 óránként egyél némi sovány párolt húst, sok nyers zöldséget, rácsurrantva egy kevés olívaolajat, vitamint, és ez majd szépen elindít.
2012. aug. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
25 éves nő vagy és csak házimunkát végzel semmi mást??? Ez nekem elég furcsa! :) Porszívózás: 150 kcal, Ablaktisztítás függönymosással: 250 kcal, Fürdőszobasúrolás: 300 kcal, Felmosás és portörlés: 450 kcal, Kerttakarítás: 500 kcal. De egy kiadós szeretkezéssel akár 1000-1200 kcal-tól is megszabadulhatsz!! :) Tehát én hagynám a házimunkát másra!!! :D
2012. aug. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Ja ja, bizony igaza van az előző hozzászólónak. Ha nem írta volna senki a szexet, akkor én lettem volna az első. 25 évesen azért tényleg ne csak házimunkát végezz!


Szex - Szerelem - Kapcsolat = megszabadulsz a kalóriától.

2012. aug. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ez azért nem olyan egyszerű kérdés. Ha napi 2-3 órát végzed a házimunkát, utána meg csak ülsz a tv előtt, akkor nem ér semmit a kalóriák számlálása. Szerintem az amúgy egy idegölő dolog. Az első kérdés, hogy milyen magas vagy és hány kiló. Egyáltalán miért akarsz fogyni? Túlsúlyos vagy? A divatos diétákat felejtsd el nyugodtan! Legtöbbjük haszontalan vagy egyenesen káros. Ne diétázz, hanem válts életmódot! Figyelj oda a táplálkozásodra! Fontos, hogy kevesebb kalóriát vigyél be, mint amennyit elégetsz. Vannak, akik a többszöri kajára esküsznek, vannak, akik a szénhidrátot száműzik. Nekem pl. a harcosok étrendje vált be. A sikeres fogyás olyan 70% kaja 30% mozgás függvénye. Kezdj el valamilyen sportot is. Nem kell egyből fejest ugrani és olimpiai teljesítményt elvárni magadtól, fő a fokozatosság! És ha már sportolni is elkezdesz, akkor fontos a megfelelő fehérjebevitel is, különben nem csak zsírt fogsz veszíteni, hanem izmot is. Dióhéjban ennyi. Sok sikert a fogyáshoz! :)
2012. aug. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
1500 kcal v alatta, mert a házimunka nem minősül nehéz fizikai munkának.
2012. aug. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Kedves Kérdező! 735 kcal kalóriát kell bevinned. Pont annyit.
2012. aug. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
kedves utolsó, nem szép dolog hülyeségeket válaszolni,még viccből sem. lehet, h a te ált. műveltséged nem terjed ki a gasztronómiára és dietetikára, mint témakörre, hadd súgom meg neked, h ez nem buta kérdés, mert vannak a szükséges tápanyagbevitelre kalóriában előre megállapított ált. értékek. pont. legyél kedves informálódni, mielőtt tanácsot osztasz.
2012. aug. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!