Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek nincs gyermeke és...

Akinek nincs gyermeke és saját akaratából! Család mit szólt hozzá? Pároddal mindig is így gondoltátok? Milyen okból döntöttetek így?

Figyelt kérdés
2013. júl. 24. 21:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
65%

10: A szerelem nem korfüggő. A legtöbben azért vágyank rá egész életükben.:)

Akkor írd meg priviben a kis titkodat! Nézd, egy olyan országban, ahol az emberek fele nyomorban él - és amúgy a gyerekvállalás is elszegényítő ok, szóval fura, hogy még senki nem írta okként ide az anyagiakat -, nem annyira magánügyek az ilyen kis titkok, hiszen más is szeretné tudni, hogy kell ezt csinálni! Életeket mentenél, milliószám.

2013. júl. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
81%

"Életeket mentenél, milliószám."


Azért ne ess túlzásokba.

2013. júl. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
82%
Nem értem, mi volna itt a túlzás.
2013. júl. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
51%

Hú, de meglepő.


Az, hogy milliók életét mentené meg, ha elárulná, mi a foglalkozása.

2013. júl. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
egy gyerek sok pénzben van, amíg nincs meg a megfelelő anyagi hátterünk a párommal addig, hiába várja anyukám meg a többi rokon a babát. Nekem jelenleg csak alkalmi munkáim vannak, párom egyetemista. Na meg azért nem ártana még buliznunk egy kicsit, mert gyerek mellett ezt nem igazán tudnánk megoldani.
2013. júl. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
100%

Részemről én nem szeretnék gyermeket, a Párom szeretne, de nem minden áron.

Egyébként az előző hozzászóló, aki Ibizán meg itt ott bulizik most kaphatja a privát leveleket rendesen.... ;)

2013. júl. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Én eleve eldöntöttem, úgy 14 éves korom tájban, hogy soha nem lesz gyerekem. Aztán 20 évesen találtam meg a mostani páromat. 21 évesen eljegyzett, 23 évesen házasodtunk. Addig is felmerült, hogy nem érdekelnek a gyerekek. 24 évesen elvárták volna tőlünk, hogy legyen unoka. Én megmondtam, hogy soha, semmikor nem akarok gyereket, ő pedig ha ez nem felel meg, elmehet és nincs harag, emellett hogy nekünk kell eldönteni mit akarunk, nem a mások elvárásai döntenek a mi életünk felett. Ő erre azt mondta, hogy jól van, és maradt.

Ez ment további 12 évig így,ű

Aztán ő megváltozott, és bár nem mondott semmit, de felfogtam, hogy egyszerűen nem fogja bírni gyerek nélkül, és lehet, hogy csak néhány év múlva, de bármennyire szeret, el fog hagyni.

A többit sejtheted.

2013. júl. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

kedves panda199


hát igen ,kaptam elég rendesen privát üzit.

de soha nem értettem, hogy ismeretlenül is, kinek mi köze ahhoz, hogy miből élek???mert javarészt ez a kérdések tartalma!

2013. júl. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én se akarok gyereket.. Valszeg soha nem akarok... Nekem se volt jó gyerekkorom, mert van 1 autista testvérem, azt meg végképp NEM akarom h beteg gyerekem legyen.. inkább soha nem szülök, soha.. ha tehetném elköttetném magamat, de az orvos nem csinálja meg, mert szerinte fiatal vok hozzá.. 23 éves.. a többi okot is írhjatnám.. tartsatok önzőnek, de van egy macskám, ő olyan, mintha a gyerekem lenne. :)

Meg eddig még NORMÁLIS, hosszú párkapcsolatom se volt, a mai pasik többségére még egy kutyát se biznék rá, nemhogy egy gyereket, mert egy csomóan lelépnek egy fiatal pipivel, otthagyják az asszonykát a gyerekkel, meg még gy.t se fizetnek, a gyerek nevén kivül mást nem tudnak róla..... Meg minek szüljek ebbe az országba? Az iskolák, oktatás egy kalap sz-r, havi 30-40 ezerből nem tudnék neki megadni mindent. és már ez csak rosszabb lesz..

Jah és önző vagyok, mert nem akarok szülés után elhízni, nem akarok terhességi csikokat sem, féltem nagyon az alakomat, testemet, stb. és nem bírom elviselni a gyereksírást, azt sem hogy pelenkázzak, stb... Meg én ÉLNI akarok, dolgozni, bulizni, amig lehet, még 40 évesen is.. Meg hát na, éretlen vagyok a gyermekvállaláshoz, mert sokat cigizek, bulizok, és iszok... Ebben nemigazán tudok mértéket tartani. :) Remélem h ha lesz párom, ő is úgy lesz vele h nem akar gyereket

2013. júl. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!