Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez így micsoda dolog? Vagy...

Ez így micsoda dolog? Vagy tényleg csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Párommal összevitáztunk kicsit reggel, mert abszolút nem becsüli a munkámat. Hiába takarítom ki a házat, ő 10 perc múlva ugyanolyan disznóólat csinál belőle, mint volt. Nem volt komoly veszekedés, csak kinyilvánítottam, hogy rosszul esik. Mosolyszünet van, de azért szólunk egymáshoz.

Az előbb láttam, hogy elment itthonról, nem is szólt. Felhívtam, és mondta, hogy csak az anyukájáékhoz megy át (itt laknak a szomszéd utcában), és halálra meg volt rőkönyödve, hogy miért kellene neki szólni, vagy épp köszönni, ha elmegy itthonról egy félórára-órára.

Én mindig szólok neki, ha átmegyek boltba, anyámékhoz (ők is közel laknak), akárhová.

Nem kell nekem köszöntőt fújni naponta hatszor, de azért egy "elmentem, ne keress" szerintem nem ártana ilyen helyzetekben...

Nem bunkóság ez így kicsit?


2013. júl. 25. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel mi mindig szólunk egymásnak,hogy ide meg oda megyünk,hát csak lesnék,ha szó nélkül elmenne a párom.

Párom szülei 1 emelettel lejjebb laknak,de így is szól,ha megy le.PEdig nem megy messzire.

2013. júl. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ti vagy most költöztetek össze es meg szokjatok egymast, vagy egymas idegeire mentek minden aprosag miatt, es akkor jobb ha szet is mentek.
2013. júl. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kb. fél éve költöztünk össze, én költöztem a páromhoz, ő nagyon sokáig egyedül élt, sokmindenhez nincs hozzászokva. De ez nekem akkor is furcsa, ha van a házban valaki rajtam kívül, akkor is szólok neki, ha nelmegyek, ha mondjuk nem lakik ott, csak ott van (mondjuk régebben anyám ismerősei, ha vendégségbe jöttek)...
2013. júl. 25. 18:54
 4/8 A kérdező kommentje:
*elmegyek
2013. júl. 25. 18:54
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha máskor mindig szóltok egymásnak, szerintem is kellett volna szólnia. Lehet még "durcizik", vagy nincs jó kedve a vita miatt, de igen, bunkóság volt egy kicsit.
2013. júl. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Mi is mindig szólunk,és köszönünk egymásnak. A vőlegényem még akkor is meg puszil ha csak az udvarra megy.
2013. júl. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nos, azóta beszéltem egy közös ismerősünkkel, akit a kedves párom "rámuszított", hogy beszéljen velem, mert én SZÁMONKÉREM őt, és hogy ez micsoda dolog... Könyörgöm, miért számonkérés az, ha szeretném tudni, ha elmegy? Nem az érdekel, hogy hova, hanem maga a tény, hogy elmegy itthonról... Tiszta ideg lettem :/
2013. júl. 25. 21:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem még duzzogott,azért is ment el csak úgy.Ha hazaér,kezdeményezz békülést,és mindketten megenyhültök.Más ,,jószándékú" tanácsaira meg ne hallgassatok,jobb elkerülni,hogy az ilyen nagy megmondóemberek bogarat ültessenek bármelyikőtök fülébe.
2013. júl. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!