Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most én reagálom túl, vagy...

Most én reagálom túl, vagy más szerint is bunkó dolog, hogy anyósom közli, hogy jövőhéten jön az unokájához és az egész napot nálunk tölti?

Figyelt kérdés
Ezt nem illik megkérdezni valahogy így hogy : Jövőhéten szeretném meglátogatni az unokámat,ráértek???
2012. ápr. 27. 14:58
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem bunkóság, nem reagálod túl, igen is ha az anyós ha nem akkor is illik megkérdezni még anyukám is felhív mielött átjön akár csak egy órára is hogy átjöhetek kislányom nem zavarok?
2012. ápr. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
54%

Mivel egy héttel előtte szól, így nem bunkóság. Ha nem érnél rá, megmondhattad volna neki, hogy anyuka ne aznap jöjjön, mert aznap ez meg az van. Az a bunkóság, ha aznap beállít kérés és kérdezés nélkül.

Ott lesz nálatok, te meg menj el pl fodrászhoz :)

2012. ápr. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
75%
Nem bunkóság,Ő a nagymama és 1 héttel előtte szólt.Ha lenen programod akkor elmondhatod,hogy ne haragudj mikor jönnél ekkor és ekkor programunk van,ha meg nincs miért ne jöhetne? Túl reagáltad,ha beállított volna szó nélkül,úgy hogy közbe valahova mennétek az bunkóság.
2012. ápr. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
41%

Mostanában miért teher,ha a nagymama elmegy a gyerekeihez,unokáihoz? Milyen család az,ahol a nagyszülőknek,testvéreknek be kell előre jelentkezni,ahol idegenként kezelik őket. Ha valamivel el vagyunk foglalva,akkor legfeljebb segítenek. Milyen programotok lehet hét közben,amiben zavar vagy amit nem lehet elhalasztani?

Ha a te anyukád jön hozzátok,ő is előre engedélyt kér?

Te reagálod túl,mert szólt,hogy jönni szeretne. Nem kegyet gyakorolsz vele,amire engedélyt kellene kérnie.

2012. ápr. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
63%
Én sem értem, mostanában miért szapulja mindenki a nagyszülőket. Minden baj, amit csinálnak úgy vettem észre. 1 héttel előtte szólt, szóval nyilván azt gondolta ha nem jó neked, megmondod. Én mindig arra gondolok ilyenkor, hogy ha majd te kerülsz ilyen helyzetbe neked hogy fog esni, hogy az imádott gyermeked családja nem lát szívesen?
2012. ápr. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
50%

tényleg illene megkérdezie, mikor jöhet, vagy hogy jó-e az 1 hét múlva.

de időben szólt, és ha nincs más programotok, akkor örülj neki, hogy babázik. addig te is csinálhatsz magadnak programot.

mennyi idős a baba?

2012. ápr. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
75%
nekünk is így szoktak bejelentkezni a nagyszülők,h ekkor és ekkor jönnek,ha programunk van,szólunk róla,hogy nem jó,ha nincs,akkor meg megmondjuk,h semmi akadálya,mi ebben a baj?lényegében csak azzal van bajod,h nem kérdezte,hanem mondta.Szerintem családon belül hülyeség ilyen "illik,hogy illik dolgokon fennakadni"egyébként mi is úgy megyünk anyósékhoz,h szólunk,h ott töltjük a hétvégét.
2012. ápr. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Nekem azzal van bajom,hogy kijelentette,ahelyett hogy megkérdezte volna.Szerintem ez illetlenség.Persze hogy jöhet,nem fogom megtiltani,de akkor is úgy gondolom,hogy én sem közlöm soha senkivel,hogy jövök,hanem megkérdezem.A saját anyám is megkérdezi.
2012. ápr. 27. 15:59
 9/32 anonim ***** válasza:

Ebben igazad van.

Ha ezt legközelebb is így csinálja, akkor nyugodtan mond el neki, hogy bár "egész nap ráérsz", mégis szeretnéd ha nem csak kijelentené hogy jön, hanem megkérdezne.


De ha nem rendszeresen csinálja, akkor kicsit túlreagálod.

2012. ápr. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Sajnos rendszeresen csinálja,és egyre jobban zavar.Szeretem őt,mert nincs ezzel probléma,soha nem tiltottam meg,hogy jöjjön,ha akart jöhetett,de akkor is a hideg futkos a hátamon,mikor kb.úgy jelenti ki,mintha nekem csak az lenne a dolgom,hogy őt várjam.
2012. ápr. 27. 19:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!