Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy a szüleim...

Mit tegyek hogy a szüleim elengedjenek egész éjszakára a barátaimmal? 15/L

Figyelt kérdés
Múltkor könyörögtem,szó szerint,meg minden,de 10-kor már oda jöttek,és haza kellett mennem.Mit mondjak vagy tegyek hogy megengedjék? Vagy csak fogjam magam,és menjek el? Mármint hogy ha felhív,akkor azt mondom hogy majd megyek,vagy mit csináljak?
2013. júl. 26. 23:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nőjj gyorsan még 2 évet.
2013. júl. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
legyel megbizhato. mond el nekik hogy hova mesz ( az a legjobb ha oszinten,de ha nagyon muszaj ferdits egy picit) az is fontos hogy mond el hogy kivel mesz mert akkor tudni fogjak hogy biztonsagba vagy. mond nekik hogy ha kell haza kisernek teged, nem fogsz semmi rosszat csinalni stb :D 15/L
2013. júl. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy csak fogjam magam,és menjek el?"


Garantáltan eljátszanád a bizalmukat. Ha a nyár további részét büntetésben akarod tölteni, akkor próbáld meg.

2013. júl. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Ha szó nélkül elmész és nem mész haza időben azzal azt éred el, hogy legközelebb 10-ig se fognak elengedni. Amúgy szerintem 15 évesnek az a 10 óra nem is olyan rossz időpont. Engem kb. 16-17 évesen kezdtek egyáltalán elengedni estefelé. Lehet jövő ilyenkor már engedékenyebbek lesznek, addig meg várj. :)
2013. júl. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszi,hármat is nőnék gyorsan,ha ez így menne,de nem így megy.
2013. júl. 26. 23:38
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Első válaszolónak igaza van. Később még meg fogod hálálni. É kisírtam a szemem 16 évesen, hogy nem mehettem el ottalvós bulira a barátnőmhöz, de most már örülök neki, hogy nem mentem el, mert csúnya dolgokat hallottam a buliról, másfél milliós kárt is tettek a házban :S Örülj a fiatalságodnak, lesz még időd bulizni eleget. Ennyi idősen otthon a helyed este 10 után. És 15 évesen 8-ra jártam haza legkésőbb.
2013. júl. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Hova, mikor, kikkel mész (ismerjék), mit csinálsz. Ezt magyarázd el nekik. Ha buliztok, ők sem hülyék, tudják mik szoktak történni egy bulin, akkor lehet jogosan nem engednek. Próbálj nem könyörögni, hanem értelmesen, felelősségteljesen megbeszélni velük, már ha megy.
2013. júl. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is forrott a vérem 15 évesen, mentem volna bulizni de nem lehetett. És jobb is. Hidd el, nem maradsz le semmiről! :)
2013. júl. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

2.Ezt mind tudták,teljesen őszintén múltkor is,de nem ért semmit.Haza is kísértek volna.

7.Tudok értelmesen is beszélni,sőt,nem olyan vagyok hogy mindenért csak könyörgök,ez csak valami végső kétségbe esés szerű volt,mert nagyon szerettem volna maradni.Köszi,megpróbálom megbeszélni velük.

2013. júl. 26. 23:45
 10/16 anonim ***** válasza:
83%

Engem is tiltott anyám, aztán egyszer kilógtam tovább barátnömmel, 11-ig voltam kiengedve, aztán fél egykor megjelent anyám a party helyszínén és jól pofán vágott, hidd el utána sose késtem egy percet sem, nagyon megalázó helyzet volt és én is 15 voltam kb. Visszagondolva hálás vagyok, hogy nem engedett kicsapongni és legalább érett ember lett belölem és nem pedig valami zülött hülye, aki mindenkivel lefekszik meg a saját hányásában fetreng, na az a szégyen meg a ciki, nem az ha 10-re otthon kell lenned. :)

17/L

2013. júl. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!