Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan rokonod, aki...

Volt olyan rokonod, aki öngyilkos lett? Hogyan tetted túl magad rajta?

Figyelt kérdés
2013. júl. 26. 23:40
1 2
 11/15 anonim válasza:
0%
10es milyen családba élsz?? mindenki öngyilkos körülötted? :D
2013. júl. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
50%
nem mindenki, de sokan és én is örököltem a hajlamot
2013. júl. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%
és szerintem ez rohadtul nem vicces #11 -.-
2013. júl. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagymamám bátyja felakasztotta magát, mikor még gyerek voltam. Akkor nagyon bántott a dolog,de már túl vagyok rajta.
2013. júl. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
90%
Édesanyám lett öngyilkos 3 éve. Fiatal volt. A mai napig nem dolgoztam fel... Szinte minden nap vele álmodom, és ez érzelmileg nagyon kimerítő számomra... Már nem haragszom rá, tudtam, hogy nem volt könnyű az élete, de kinek az? Előző nap még beszéltünk is. És nem értem, miért ment ilyen messzire... Tudta, hogy engem mindig megkereshet, ha baj van, és azt is hogy rajta kívül másra nem számíthatok a családból... Ezért fájt a döntése. A volt férjének ha jól hallottam, hagyott búcsúlevelet, de hozzám ilyesmi nem jutott el. Bízom benne, hogy az idő megoldja...
2013. szept. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!