Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megalázó az, ha így regisztrál...

Megalázó az, ha így regisztrálok társkereső oldalra?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hülyén fognak hangzani a gondolataim, ezért kérlek titeket, mondjátok el a véleményeteket, adjatok tanácsot. Több mint 1 éve nincs párom, (27 éves nő vagyok), nincsenek olyan barátaim, barátnőim, akikkel el lehetne járni ide-oda, kirándulni, utazni, nyaralni, vagy bulizni, mert mindenkinek van párja. Sajnos egy kis faluban élek, nem egy városban, ahol mondjuk egyedül is elindulhatnék fagyizni, vagy sétálni, bármi. A faluban mindenki ismer mindenkit. A munkahelyem egy másik faluban van, ami inkább már város, de ott is ismer mindenki mindenkit. Mivel olyan munkahelyem van, ahol úgymond "kirakatban" vagyok (egy hivatalban, ügyfelekkel dolgozom) így engem is már elég sokan ismernek. Én személy szerint mindig is elleneztem a társkereső oldalakat, fiatalabb koromban is, mert szégyelltem azt, hogy valaki a faluból megismer egy ilyen oldalon, és kinevet, meg azt beszéli majd, hogy nem kellek senkinek (higgyétek el, faluban ez így megy). De most már attól is tartok, hogy valamelyik kollégám, vagy ügyfél látna meg... Nem is tudom, számomra kicsit olyan lealacsonyító, mintha reklámoznám, árulnám magam, hogy "tessék lehet vinni". Viszont sokan mondták nekem, hogy megérne egy próbát, hiszen mások szerint szép vagyok, nőies, és biztosan kapnék sok levelet, nekem csak válogatnom kéne. Nagyon rossz az egyedüllét. Sehol és sehogyan nincs lehetőségem ismerkedni. Mi a véleményetek?
2013. júl. 27. 12:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Minek foglalkozol mások véleményével? én is faluban lakok, de én letojom, mit mond a sok barom.
2013. júl. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne megalázó?! Rengeteg fiatal van a társkeresőkön is, pont olyan embereknek találták ki, akik nehezen ismerkednek, vagy nincs kivel eljárniuk!


Regisztrálj, ha szeretnél. Kolléga vagy ügyfél maximum akkor lát meg, ha ő maga is regisztrálva van, akkor meg csendben maradhat :)))

2013. júl. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Írtam neked privit! :)

35N

2013. júl. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Bár a falubeliedre másként nézel, tévedsz. Te is egy vagy közülük, tipikus falusi. "Mi lesz, ha meglát?", "Mi lesz, ha azt hiszik, árulom magam?" "Mi lesz, ha kinevet?"


Mi lenne? Semmi. Szép vagy, fiatal vagy, ez már a huszonegyedik század, így is lehet ismerkedni. Legyen sok szerencséd, és az első pár idióta után ne add fel, mert nem tudhatod, hogy a nagy Ő nem a következő levélben rejlik-e!

2013. júl. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%

Én az egyik egyetemi tanáromat találtam meg társkeresőn. Igen, először érdekes volt és bevallom vigyorogva is olvastam végig a bemutatkozását, de ha mélyebben belegondolok, szerintem ez abszolút nem elítélendő. Egy életerős fiatalember, aki boldogulni szeretne. Nem tehet arról, hogy leragadt egy ilyen kis városban, ahol akarva sem találna normális nőt. Tudja az egész suli, hogy fönt van, mégsem élt ezzel vissza soha senki.


Én azt mondom neked, hogyha ettől ennyire rettegsz, akkor írj olyan kitalált nevet, amiről nem ismernek fel. Ne írj falut, csak azt hogy melyik megye, avagy esetleg egy közeli várost adj meg, ahol nem ismernek. Képet pedig ne tegyél fel. Akit érdekelsz, az így is írni fog, bár a kép hiánya miatt lehet kevesebben.

2013. júl. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
10%

Miért lenne ez szégyen? Miért lealacsonyító? Árulod magad?

Nem a sarokra állsz ki, igénybe veszel egy szolgáltatást, ahol sokan találnak párt. Ilyen hozzáállással talán jobb, ha nem is regisztrálsz.

"hiszen mások szerint szép vagyok, nőies, és biztosan kapnék sok levelet, nekem csak válogatnom kéne."

Akkor miért nincsen neked pasi, ha ilyen szép vagy? :D

2013. júl. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%
utolsó, mert nemcsak a szépség számít, és hadd legyenek már neki is igényei...
2013. júl. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
6%
Ja szóval lehet, hogy szép a kérdező, de van egy csomó defektje. Értem.
2013. júl. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Tudod mikor mond majd mindenki csupa jot rolad? Amikor halott leszel. Szerintem ezt ne vard meg, es inkabb ugy elj, hogy nem erdekel, mit mondanak, vagy mit gondolnak masok. Egyebkent a legtobb oldalon csak az lat, aki regisztralt, igy meg plane felesleges aggodnod, hisz o se veletlen kerult oda. En egyaltalan nem tartom cikinek, semmi fura nincs ebben.
2013. júl. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Adtam neked millió ötletet, de mindegyiket lefikáztad. Így tényleg egyedül maradsz!
2013. júl. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!