Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megalázó az, ha így regisztrál...

Megalázó az, ha így regisztrálok társkereső oldalra?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hülyén fognak hangzani a gondolataim, ezért kérlek titeket, mondjátok el a véleményeteket, adjatok tanácsot. Több mint 1 éve nincs párom, (27 éves nő vagyok), nincsenek olyan barátaim, barátnőim, akikkel el lehetne járni ide-oda, kirándulni, utazni, nyaralni, vagy bulizni, mert mindenkinek van párja. Sajnos egy kis faluban élek, nem egy városban, ahol mondjuk egyedül is elindulhatnék fagyizni, vagy sétálni, bármi. A faluban mindenki ismer mindenkit. A munkahelyem egy másik faluban van, ami inkább már város, de ott is ismer mindenki mindenkit. Mivel olyan munkahelyem van, ahol úgymond "kirakatban" vagyok (egy hivatalban, ügyfelekkel dolgozom) így engem is már elég sokan ismernek. Én személy szerint mindig is elleneztem a társkereső oldalakat, fiatalabb koromban is, mert szégyelltem azt, hogy valaki a faluból megismer egy ilyen oldalon, és kinevet, meg azt beszéli majd, hogy nem kellek senkinek (higgyétek el, faluban ez így megy). De most már attól is tartok, hogy valamelyik kollégám, vagy ügyfél látna meg... Nem is tudom, számomra kicsit olyan lealacsonyító, mintha reklámoznám, árulnám magam, hogy "tessék lehet vinni". Viszont sokan mondták nekem, hogy megérne egy próbát, hiszen mások szerint szép vagyok, nőies, és biztosan kapnék sok levelet, nekem csak válogatnom kéne. Nagyon rossz az egyedüllét. Sehol és sehogyan nincs lehetőségem ismerkedni. Mi a véleményetek?
2013. júl. 27. 12:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én 51 évesen társkeresőn ismertem meg a párom. Nagyon jól élünk, szeretjük egymást. Egy percig sem éreztem kínosnak. Nagyon észnél kell azért lenni, mert rengeteg a szélhámos, én is zuhantam párszor, de ezeket leckéknek, tapasztalatoknak fogtam fel.

Ha ez ember akar valamit, akkor bátornak, elszántnak kell lenni és nem mások véleményére adni.

2013. júl. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Csak annyit tudok Neked írni: társkeresőn ismertem meg a vőlegényem és szeptemberben esküszünk, úgyhogy nekünk bevált a társkereső. :)


24N

2013. júl. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Regisztrálj kép nélkül,és a legközelebbi várost add meg lakhelyednek.

Én is így tettem,én is féltem,h esetleg a faluból v munkahelyről meglát valaki.

Írtam is egy szimpatikus srácnak,kértem tőle e-mail címet,oda elküldtem a képemet.

Tetszettem neki is,ezért 1 hét elteltével találkoztunk,jól kijöttünk,azóta is találkozgatunk,és kezd komolyabbra fordulni a dolog.

Szerintem próbáld meg te is így,ha nem szeretnéd,hogy kiderüljön,h regisztráltál társkeresőre.

Sok sikert!!

2013. júl. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nos, regisztráltál?
2013. júl. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem megalázó, bár túl sok jóra ne számíts.

Inkább tartalmi ügyekkel foglalkozó netes fórumokat mondanék, ahol mindenki névvel arcal van, és nem társkeresési célla. Ott egyenesebbek az emberek.

2013. aug. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!