Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem sértő ha azt mondja, h...

Nem sértő ha azt mondja, h nem szerelmes belém?

Figyelt kérdés

a barátom 24 éves, magányos típus. Én vagyok az első igazi barátnője, 1 éve tart a dolog. minden nap keres, ír, a kedvemben jár. Egyszer nagyon összevesztünk és azt mondtam neki h azt se tudom h szeretem-e(nagyon haragudtam tudom gáz ilyet mondani meg is bántam.) Akkor láttam, h könnyezik is. Szóval érzem h szeret, de ha felhozom a témát azt mondja h a szerelem hülyeség, és csak illúzió, ő nem szerelmes, nem is volt soha nem is akar az lenni. kérdezem akkor engem is barátilag szeretsz? de azt mondja nem, engem egészen máshogy szeret mint a többieket.


Szerintetek ez csak megfogalmazás kérdése vagy el kéne gondolkoznom!?


2013. júl. 27. 19:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, neked, mert nő vagy, lehet olyat mondani a másiknak, hogy nem szeretlek, de ő nem teheti meg ugyanezt, mert annak van súlya, a te szavaidnak nem?
2013. júl. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
én egyetlen egyszer mondtam mérgemben, ő pedig akárhányszor megkérdezem ezt mondja. nem h nem szeret hanem h nem szerelmes
2013. júl. 27. 19:59
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
nem gondolkoznék én el semmin, hanem kidobnám.
2013. júl. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
10%

Csak őszinte, miért baj ez?

1 év után már felszáll a rózsaszín köd, az utána már nem szerelem, csak szeretet.

2013. júl. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

az elejétől fogva ezt mondja.

Előttem volt két barátnője de csak röviden, azt mondja h mindkettővel hamar szakított mert nem tudta őket szeretni. Engem tud. Ha nem szeretne engem is kihajítana, és nem próbálna a kedvemben járni gondolom.

2013. júl. 27. 20:04
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz kérdés, mi öt év után is szerelmesek vagyunk egymásba a férjemmel és úgy érzem, legalábbis most még úgy érzem, nekem fájna, ha ő már nem így érezne.

Viszont ismerek olyan párt, akik között nincs szerelem, mégis úgy gondolják egymásról, hogy ők egymásnak az igazi, ők is mély, őszinte szeretetben élnek együtt, mint mi láthatóan boldogok így és nem hiányzik a szerelem.


Ráadásul az sem könnyíti meg a dolgot, hogy még csak nem is mindenkinek ugyanazt jelenti a szerelem fogalma.


Sablon tanácsot tudok adni csak, bocs: megér néhány őszinte beszélgetést, hogy tisztázzátok, mi is ez a szeretet, amit ő érez irántad? Mert nem mindegy, hogy olyan szeretetről van szó, mint amit az előző pár esetében leírtam, vagy csak azért vagy neki, mert ha ló nincs, jó a szamár is és csak megszokásból van veled (bár szerintem ez utóbbi talán nem annyira valószínű az alapján, ahogy a reakcióit leírtad).

Meg persze az sem mindegy, hogy te mire vágysz egy kapcsolattól, elég-e, vagy jó-e neked az a fajta szeretet, amivel ő tud viszonyulni hozzád.

2013. júl. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, tudja-e a barátod a különbséget, avagy az összefüggést a kötődés és a szerelem között. Mert van ez is, az is.
2013. júl. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle hogy minek van veled ha nem szerelmes beléd. Èn a helyedben felajánlanám neki hogy szakítsatok mert nem akarsz olyannal lenni aki nem szerelemből szeret. Nérlzd meg hogy reagál,ha továbbra se mondja hogy szerelmes beléd hagyd ott,jobbat érdemelsz.
2013. júl. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
szerintem fogalma sincs róla h mi az amit a legtöbb ember szerelemnek nevez. Lehet h azt érzi, de nem így hívja. Mert azt érzem h tényleg szeret, de a szerelemről az a véleménye h csak illúzió.
2013. júl. 27. 20:25
 10/17 anonim ***** válasza:
22%

És hogyan legyen szerelmes? Lehet szerelmes ő, csak már felnőtt módjára. Van ez így.

Te elég gyerekes vagy kérdező. Kicsit komolyodj már meg!

2013. júl. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!