Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a férfiak, akik verekedős...

Azok a férfiak, akik verekedősek, belekötnek másokba, a párjukat is előbb-utóbb bántalmazzák?

Figyelt kérdés
Két munkatársnőm mesélte ma, hogy a párjaik már többször kerültek verekedésbe. Akár közlekedési konfliktus, akár buli kapcsán, de elég könnyen belekerülnek ilyen szituációkba. Mindketten elég természetesen beszéltek erről, de én azért furcsállom. Férfi vagyok, de szerintem nem így kell rendezni a konfliktusokat. Az elmondottak alapján nem lepődnék meg, ha egyszer ők is szenvedő alanyok lennének. Mit gondoltok erről?

2013. júl. 27. 21:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
Mivel szinte egyetlen eszközük a konfliktusok kezelésére, párkapcsolati konfliktus esetén se nagyon tudnak mihez nyúlni.
2013. júl. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
56%
Gyenge jellemre vall, ha valaki verekedős.
2013. júl. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
60%
Nem biztos, de az a következtetés mindenképp levonható, hogy agresszívek.
2013. júl. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
38%
Valószínű a hölgyeknél is van valami gond. A fellépésük hasonlóak lehetnek.
2013. júl. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
A lányok normálisak, velük nincs probléma. Az egyikük kifejezetten csendes, még csak káromkodni sem szokott. Még fiatalok, 24-25 évesek, lehet hogy ez az ő szemükben férfias, esetleg biztonságérzetet kelt?
2013. júl. 27. 21:36
 6/19 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem nem feltétlen.


Az én párom főleg régebben elég sok verekedésbe keveredett. Ő nem kötekedett. Nem kereste a bajt, de nem is futott el előle soha. Főleg ugye éjszakai szórakozóhelyeken, ittasan. Gyorsan eltudtak jutni a szóváltástól a tettlegességig.

Meg azért volt olyan is, hogy az egyik barátjának a párjára elég erőszakosan nyomult egy pasi aztán elmentek páran "megbeszélni" a dolgot.

Mi már 8 éve vagyunk együtt és engem soha nem bántott. Pedig volt már azért pár komoly ordítozós vitánk, de még csak a jelét se mutatta, hogy esetleg megütne.

2013. júl. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
52%

majdnem minden nap verekszem, hol versenyre készülök, hol meg dolgozom(kidobó vagyok).

sokszor van akció, de tudni kell kezelni, az ilyen helyzeteket.

érdekes, amúgy meg nagyon nyugodt ember vagyok.

bela 197 cm,150 kg

2013. júl. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
35%
A hatosnak elég gagyi párja lehet. Felnőtt ember és verekszik. Verekedni, bírkózni a gyerekek szoktak (meg felnőtt korban a sportolók, de az más).
2013. júl. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül, mert más a verekedés motivációja.
2013. júl. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
19%
Miben más? Nekem még életemben nem volt olyan szituáció, amire a verekedés lett volna a megoldás. Másoknak miért merül fel havi szinten ilyen szituáció?
2013. júl. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!