Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elkovettm egy hibat. Mar...

Elkovettm egy hibat. Mar abban a percben megbantam, de anyukam azt mondja, h ma reggelig talaljak ki vmi buntetestmagamnak, mert ha nem akkor majd o talal ki vmit. Aminek tuti nem lesz jo vege. Most mit tegyek? Gyorsan kene a segitsegetek.

Figyelt kérdés
Esetleg vmi tippek.hogy tudnek magamon segiteno.hogy usszam meg a buntetest? Valami olyat varok,ami elviselheto....pl.h ne az legyen,h ne talakozhassak a baratommal es hogy ne jarhassak el hetvegente...kerlek segitsetek:'(

2013. júl. 28. 01:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem mindegy, hogy mit csináltál. Ha csak nem mosogattál el pedig megígérted, akkor elég egy kis plusz házimunka, de ha valami durvát csináltál, akkor valami komolyabb kell...
2013. júl. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk feküdj le időben.
2013. júl. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
2 hét vezeklő öv ,az sztem nem olyan durva.
2013. júl. 28. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A hibától függ a büntetés mértéke. Mit műveltél?
2013. júl. 28. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nemm ertem haza idoben...
2013. júl. 28. 01:46
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
Nem vagyok büntetéspárti, valószínűleg elég, sőt túl nagy büntetés, hogy anyád az. Én valami nagyon enyhét mondanék, ami nem is igazán büntetés (pl. hogy másnap viszont nagyon korán már otthon ülsz). Persze Te ismered a személyiségét, gondolom, az enyhét is megvétózná... De azért ne tegyél magadnak keresztbe nagyon.
2013. júl. 28. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor minimum két hétvégén ne menj el bulizni!Hogy követelhetnéd,hogy elengedjen anyud,ha nem vagy képes hazaérni időben?
2013. júl. 28. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
jaj, gyerekkoromban annyira utáltam ezt a büntetősdit.. nálunk is volt olyan párszor, hogy azt mondták, válasszam ki én magamnak a büntetést, én ilyenkor mindig azt mondtam, hogy találják ki maguk, nem én akarok büntetést, hanem ők.. ezen persze mindig halálosan kiakadtak. Ha nagyon tartasz anyádtól és mindenképpen ki akarsz találni valamit, mondd neki azt, hogy két hétig nem nézel tv-t. Az manapság már nem olyan fontos, mert felváltotta a számítógép és ha annyira nagyon filmezni akarsz, mg mindig tudsz a neten is.
2013. júl. 28. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%

6: "Nem vagyok büntetéspárti,"


Jó, akkor talán meg kellene dicsérni? Vagy jutalmazni, hogy de jó kislányom, legközelebb se tartsd be azt amiben megállapodtunk?

2013. júl. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Salx Narval ***** válasza:
100%
Ez azért aranyos,"már abban a percben megbántam":D Ezek szerint csak 1 percet késtél? Büntetésnek kérj egy telefont, hogy hazaszólhass ha késel, ha pedig van, akkor használd is ilyenkor. Ígérd meg anyukádnak,hogy ezentúl betartod a megbeszélt időpontot és ha valami közbejönne, akkor viszont hazaszólsz.
2013. júl. 28. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!