Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Segítségetek szeretném kérni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nenike24 kérdése:

Segítségetek szeretném kérni párommal 2011. aug elején tervezzük az esküvőt aki jártas benne az irjon nekem.1. polgári esküvő mennyi lenne illetve budapesten és melyik kerületben volt számít a létszám is? Ha mondjuk olyan 50fő lenne összesen.2.

Figyelt kérdés
ki tud egy jó helyszínt ami hangulatos és 50fő elfér és budapesten van? 3. esetleg vkinek volt e fotós és ha igen mennyiért csinálta a képet.4. mennyivel előtte érdemes mindennek utána járni helyszín, meghívó, torta, polgármesteri hivatal stb. ké
2010. dec. 14. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kevesebben voltak (kb 15 fő), de befér akár 100 is.

VI. kerület, helyi lakosoknak 5 rugó, más kerületből 10 a terembérlés.

Fotós (egy szobával kell arrébb menni, mint az anyakönyvvezető) 8000 Ft.

30 nappal korábban kell menni, de ez a jog miatt van - kötelező várakozási idő.Egyszer még vissza kell menni bemutatni a szükséges papírokat (sz.ig., lakcím kártya, születési anyakönyvi kivonatok, elvált fél esetén bontó határozat), illetve kitöltenek egy adatlapot (kinek fog változni a neve, születendő gyerek neve, stb)

Nagyon kedves és segítőkész volt mindenki, jó szívvel ajánlom őket. Nekünk pár hete volt ott az esküvőnk.

A terembérlés független a létszámtól.

2010. dec. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja, lehet extrákat is kérni, a pezsgőzéstől a vermondáson át a zenéig sok mindent. Mi csak zenét és fotóst kértünk - a szülőknek mi vittük az ajándékot, azt díjmentesen bevitték, elrakták, stb.

A fotós, zene együtt volt kb 15.000. Zenét vinni is lehet, de helyben is lehet kérni (letorrentezik :)), kinek melyik jobb.

2010. dec. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
és hol volt a helyszín nektek?? amúgy gratulálok... :)
2010. dec. 14. 18:24
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Oktogonnál van az anyakönyvi hivatal, nagyon szép házasságkötő termük van.

Mivel nem szerettem volna nagy cécót (ha valaki szeretne, abban is segítenek), utána egy családi vacsora volt csak a Haxen-ben (Király-Rózsa sarok). Az is jól sikerült, nagyon jó hely.

2010. dec. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Ja, csak ne legyél olyan barom, mint én. Csináltattam egy nadrágkosztümöt,alatta fűző. Hát enni nem sokat tudtam, átrendezte a belső szerveimet...
2010. dec. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget én itt 18be szeretném a polgárit és helyszín még kérdéses de én esküvői ruhát szeretnék majd a bulira meg menyecske ruhát.. neked amugy mennyi volt összesen??
2010. dec. 14. 18:31
 7/10 anonim ***** válasza:
56%

A kaját a szülők fizették felesben, diszkréten, így azt nem tudom mennyi lehetett. (Szerintem fejenként kb 5 rugóra jöhetett ki)

A kosztüm 90 volt fűzővel, varrónővel (nagyon profi!), anyaggal. A férjem máshol csináltatott öltönyt, de neki a vizsgák miatt mindenképp kellett, az tokkal-vonóval 100 rugó volt.De ott is nagyon jó munkát végeztek, mert alacsony és férfi létére széles a csípője, nehéz rá varrni.

A terembérlés 5, egyebek 15 - tehát a ceremónia egy huszas volt.

A menyasszonyi ruhás, menyecskeruhás, "normál" lagzi szerintem fél misitől felfelé bármennyi lehet - ott sokkal több kiadás merül fel.

2010. dec. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem keverem most a kerületeket, az unokatesóm mintha ott tartotta volna. Holnap rákérdezek, hogy pontosan hol volt. Az nagyobb esküvő volt, a helyszínre azért nem emlékszem, mert évekkel ezelőtt, kocsival vittek ki és nem volt fontos, hogy pontosan hova megyek.
2010. dec. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
meg köszönöm ha utána kérdeznél nekem :)
2010. dec. 14. 18:57
 10/10 anonim ***** válasza:

szia!

nekem most decemberben volt az esküvőm a 19.kerületben!bátran ajánlom neked a helyet vna 30 fős,70 fős ,termük is!mi 45-en voltunk de a 30 fős teremnek mondott helyen simán elfértünk szék is jutott mindenkinek!12.000 ft-ot fizettünk úgy.hogy a pezsgőt mi vittük ők csak felszolgálták,3 zenét választottunk és volt gyertyagyújtás is,szülőköszöntés!min 30 nappal előtte kell bejelentkezni de én ajánlom ,hogy 60 napoppal előtte jelezzétek!meghívót mi magunk készítettük abba nem tudok segíteni neked,a szülőköszöntő csokrok 5000-5000 ezerbe kerültek a menyasszonyi pedig 8000! ha kell helyet is tudok ajánlani ahol a lagzit tartottuk mi,cukrászt is!nekünk 3 emeletes gyönyörű tortánk volt kivitte a srác a helyszínre és úgy kért érte 15 ezer forintot isteni finom és szép is volt!ha bármi kérdésed van írj nyugodtan szívesen segítek..

2011. jan. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!