Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Feleségek, menyasszonyok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, menyasszonyok! Esküvő előtt mennyire voltatok idegesek? Volt segítségetek a szervezésben?

Figyelt kérdés
A nővérem most szervezi az esküvőjét, egyedül. Azt mondta nem kell neki segítség. Az utóbbi időben tiszta idegbajos, nem lehet hozzászólni, mindig kiforgatja a szavainkat, semmi sem jó amit mondunk neki. Másnál is ilyen volt a helyzet?
2011. szept. 9. 15:04
 1/8 A kérdező kommentje:
130 fős lagzit csinálnak, lehet ezért ilyen, de ezzel a viselkedéssel engem is kikészít.
2011. szept. 9. 15:05
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül szerveztem, nem paráztam, nem váltam menyaszörnnyé. :) Pedig csak 2,5 hónapunk volt rá, mikor kisütöttük, hogy legyen.

Pedig nem volt könnyű, egyik-másik család is 250-220 km-re lakott attól, ahol mi, ill. az esküvő, ebéd volt.

Mivel jó szervezőkészségem van, a párom meg a nyugalom szigete nem volt semmi para, meg gond.

Ez egyénfüggő...és pénzé is, persze.

2011. szept. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Együtt szerveztünk,illetve férjem kicsit többet,mert kórházban voltam közben,mindössze egy hónap alatt,és nem voltam ideges,még aznap sem:)
2011. szept. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez tényleg ember és típusfüggő. Mi a párommal szerveztünk mindent, és akkor lettem "feszült" (jóértelemben), amikor ültem hajnalban a fodrásznál, csinálta a frizurám és bevillant, hogy "Úristen! 2 óra múlva asszony leszek!":))

Ha a te esetedben a nővéred kizár mindenkit , és ilyen a viselkedése, igazából nem tehetsz nagyon semmit, biztos izgul hogy minden oké legyen. Persze maga akar mindent, mert az a legbiztosabb...kicsit önfejű is lehet....De majd a lagzin kiengeditek a gőzt és a hangulatban úgyis feloldódik ez a "gond" :))

2011. szept. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt segítségem (a testvérem), ettől függetlenül az utolsó 1-2 hétben mondták páran, hogy menyasszörny voltam kissé. :) Ehhez mondjuk hozzá tartozik, hogy nálunk minden létező dolog elromlott (de olyan szinten, hogy még az esküvőn is rossz volt a név...), tehát mindennek alsóhangon kétszer kellett nekifutnunk, és ez úgy 4 hónap szervezés alatt már kissé kiakasztott. :)


Szerintem legyél vele megértő, ha túl lesznek az esküvőn majd megnyugszik. ;) És sok boldogságot nekik!

2011. szept. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
anyummal szerveztük ketten. 90 fős lagzi volt. bár az alap természetem agódó és hirtelen, mégsem voltam idegbeteg. a lagzi reggelén viszont cigiről cigire gyújtottam idegességemben. :D
2011. szept. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem segít egy esküvőszervező nagyon sok minden olyat mond ami nekem nem is jutna eszembe csak a nagy napon ,nos hát én így elég nyugodt vagyok ,mert mindent kézben tart.
2011. szept. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi együtt szervezzük Kedvesemmel. Egy hónapja kezdtük, augusztusban lesz az esküvő. Én intézem a dekorációt, meghívókat, ültetőkártyákat, ő pedig a telefonhívásokért, foglalásokért felelős.
2012. ápr. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!